طلسم بدون شهردار بودن بیله سوار شکسته شد
یادداشت/
با انتخاب شهردار جدید شهر مرزی بیله سوار، حکم وی از سوی استانداری صادر می شود تا طلسم بدون شهر دار بودن این شهر بعد از چندین سال شکسته شود.
حاج قاسم را چگونه می توان تعریف کرد؟
مراسم ترحيم پدر بزرگوار سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سليماني را كه به نظاره بنشينيد، موج هواخواهان بين‌المللي اين بزرگمرد را با تمام وجود خود احساس خواهيد كرد.
نقشه راه والدین در استفاده کودکان از فضای مجازی
یادداشت/ علی زمانی
نگرانی از ترویج فرهنگ های مختلف استفاده از تلفن همراه در بین نوجوانان و حتی کودکان کشورهای اروپایی از برنامه های "روتین" است.
یادداشت/ خوش آمدگویی بدون تعارف
یک فعال اجتماعی دریادداشتی با عنوان "خوش آمدگویی بدون تعارف"به برخی مشکلات استان اردبیل پرداخته و ازاستاندار جدید حل مشکلات را خواستار شد.
معما
یادداشت/ترونده
رئوف ترونده تحلیل گر مسائل منطقه مغان در یادداشتی به چرایی حل نشدن برخی کاستیهای موجود در این منطقه پرداخت.
ناله یک روستایی از بی تدبیری مسئولان درعدم پرداخت بدهی گندم کاران/آقای نماینده؛ دقیقا کجایی؟
یک روستایی اهل روستای بابک از توابع شهرستان بیله سوار در یادداشت ناله وار، گلایه خود را از بی تدبیری مسئولان درعدم پرداخت بدهی گندم کاران ابراز داشته و از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درخواست رسیدگی به این موضوع را کرد.
عروج عزتمندانه یا مرگ ذلت بار!؟
یادداشت/ بهروز پیری
شهید حججی با شهادتش به ما اموخت که مسیر انسانیت و شرافت باز است هم میتواند به مرگ ذلت بار ختم شود و هم میتواند به عروج عزت بار ختم شود.
برجام در جامانده و پول کشاورزانی که بلوکه شده است
یادداشت/ افشار فریدی
سه ماه از زمان برداشت محصول گندم در منطقه مغان گذشته ولی تاکنون خبری از پرداخت کامل بدهی کشاورزان نیست!
پزشکان جهادی یا ثروت اندوز!
یادداشت/
اردوهای جهادی بسیج که چند سالی است گستره زیادی پیدا کرده یکی از ساده ترین راه هایی است که پزشکان و متخصصان علم طبابت می توانند دین خودشان را در قبال مردم ادا کنند و یک گام، بالاتر از بقیه همکارانشان به افتخار خدمت به هم نوع نائل شوند.
ارتقا بخش اصلاندوز به شهرستان ضروری و حق مسلم مردم مرزنشین است
یادداشت/سجاد میرزایی
جمعیت اصلاندوز در سرشماری سال ۹۵ حدود 32 هزار و 502 نفر بوده که شامل 126 روستا و قشلاق است و پتانسیل لازم برای شهرستان شدن دارد.

صفحه‌ها