یادداشت/ انقلاب ایران در مسیر کمال
به قلم خبرنگار صبح مغان؛
با وجود موانع و مشکلات در کشور انقلاب اسلامی به سمت آرمانهای والای انسانی و الهی تعیین شده در قانون اساسی رفته و با ایجاد شرایط ظهور زیر حاکمیت امام معصوم به کمال مدنظر خواهد رسید.
اتحاد مرزداران بیله‌سواری لازمه ایجاد منطقه آزاد
تک یادداشت صبح مغان
کشاورزان و صاحبان اراضی محدوده منطقه آزاد با اتحاد و آینده نگری گام اساسی در تحقق این خواسته چندین ساله مردم و مسئولان بردارند و علاوه بر اینکه خودشان از مزایای این مناطق بهره‌مند می‌شوند، برای آیندگان نیز حسنه جاریه خواهد بود.
 ایران، سوریه نیست
یادداشت/
تصحیح خطاها متوقف درتشخیص و کشف آنهاست و تشخیص خطاها متوقف در ایستگاه عبرت هاست پس کشف و تصحیح خطا ها متوقف در ایستگاه عبرت هاست و این یک صغری و کبری ونتیجه گیری منطقی است که هر ذهنی آن را می پذیرد.
دزدان دروغگو
یادداشت/محمدعبادی
محمدعبادی از فعالان اجتماعی و یکی از منتقدان به وضع موجود اقتصادی در شهرستان بیله سوار در یادداشتی با عنوان "دزدان دروغگو" به کوتاهی نویسندگان در موضوعات اختلاس و غارت بیت المال انتقاد کرده است.
در انتظار " ۱۰۰ روز " بعدی
یادداشت انتقادی به گزارش صد روزه رییس جمهور؛
یک تحلیللگر اجتماعی سیاسی در یادداشت انتقادی به گزارش صد روزه رییس جمهور نوشت: حسن روحانی باید در فرصت باقی مانده از عمر سیاسی خود آستین بالا زده و یک حماسه خلق نماید و لذا ما صد روز دیگر امیدوار می مانیم تا شاید امیدی حاصل شود .
وعده نماینده و انتظار مردم
تک یادداشت صبح مغان
در بخشی از این یادداشت امده است: مردم بیله سوار در اظهاراتی، از نماینده خود که اخیرا در شهرستان حضور یافته بود گلایه مند بودند و میگفتند: اگر به این شهر تشریف میاورید حداقل جلسات هم‌اندیشیتان را در دفتر ارتباطی یا محل عمومی برگزار کنید نه اینکه در جلسات خصوصی و خانه های مردم به ارایه گزارش اکتفا کنید.
طلسم بدون شهردار بودن بیله سوار شکسته شد
یادداشت/
با انتخاب شهردار جدید شهر مرزی بیله سوار، حکم وی از سوی استانداری صادر می شود تا طلسم بدون شهر دار بودن این شهر بعد از چندین سال شکسته شود.
حاج قاسم را چگونه می توان تعریف کرد؟
مراسم ترحيم پدر بزرگوار سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سليماني را كه به نظاره بنشينيد، موج هواخواهان بين‌المللي اين بزرگمرد را با تمام وجود خود احساس خواهيد كرد.
نقشه راه والدین در استفاده کودکان از فضای مجازی
یادداشت/ علی زمانی
نگرانی از ترویج فرهنگ های مختلف استفاده از تلفن همراه در بین نوجوانان و حتی کودکان کشورهای اروپایی از برنامه های "روتین" است.
یادداشت/ خوش آمدگویی بدون تعارف
یک فعال اجتماعی دریادداشتی با عنوان "خوش آمدگویی بدون تعارف"به برخی مشکلات استان اردبیل پرداخته و ازاستاندار جدید حل مشکلات را خواستار شد.

صفحه‌ها