در انتظار " ۱۰۰ روز " بعدی
یادداشت انتقادی به گزارش صد روزه رییس جمهور؛
یک تحلیللگر اجتماعی سیاسی در یادداشت انتقادی به گزارش صد روزه رییس جمهور نوشت: حسن روحانی باید در فرصت باقی مانده از عمر سیاسی خود آستین بالا زده و یک حماسه خلق نماید و لذا ما صد روز دیگر امیدوار می مانیم تا شاید امیدی حاصل شود .
وعده نماینده و انتظار مردم
تک یادداشت صبح مغان
در بخشی از این یادداشت امده است: مردم بیله سوار در اظهاراتی، از نماینده خود که اخیرا در شهرستان حضور یافته بود گلایه مند بودند و میگفتند: اگر به این شهر تشریف میاورید حداقل جلسات هم‌اندیشیتان را در دفتر ارتباطی یا محل عمومی برگزار کنید نه اینکه در جلسات خصوصی و خانه های مردم به ارایه گزارش اکتفا کنید.
طلسم بدون شهردار بودن بیله سوار شکسته شد
یادداشت/
با انتخاب شهردار جدید شهر مرزی بیله سوار، حکم وی از سوی استانداری صادر می شود تا طلسم بدون شهر دار بودن این شهر بعد از چندین سال شکسته شود.
حاج قاسم را چگونه می توان تعریف کرد؟
مراسم ترحيم پدر بزرگوار سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سليماني را كه به نظاره بنشينيد، موج هواخواهان بين‌المللي اين بزرگمرد را با تمام وجود خود احساس خواهيد كرد.
نقشه راه والدین در استفاده کودکان از فضای مجازی
یادداشت/ علی زمانی
نگرانی از ترویج فرهنگ های مختلف استفاده از تلفن همراه در بین نوجوانان و حتی کودکان کشورهای اروپایی از برنامه های "روتین" است.
یادداشت/ خوش آمدگویی بدون تعارف
یک فعال اجتماعی دریادداشتی با عنوان "خوش آمدگویی بدون تعارف"به برخی مشکلات استان اردبیل پرداخته و ازاستاندار جدید حل مشکلات را خواستار شد.
معما
یادداشت/ترونده
رئوف ترونده تحلیل گر مسائل منطقه مغان در یادداشتی به چرایی حل نشدن برخی کاستیهای موجود در این منطقه پرداخت.
ناله یک روستایی از بی تدبیری مسئولان درعدم پرداخت بدهی گندم کاران/آقای نماینده؛ دقیقا کجایی؟
یک روستایی اهل روستای بابک از توابع شهرستان بیله سوار در یادداشت ناله وار، گلایه خود را از بی تدبیری مسئولان درعدم پرداخت بدهی گندم کاران ابراز داشته و از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درخواست رسیدگی به این موضوع را کرد.
عروج عزتمندانه یا مرگ ذلت بار!؟
یادداشت/ بهروز پیری
شهید حججی با شهادتش به ما اموخت که مسیر انسانیت و شرافت باز است هم میتواند به مرگ ذلت بار ختم شود و هم میتواند به عروج عزت بار ختم شود.
برجام در جامانده و پول کشاورزانی که بلوکه شده است
یادداشت/ افشار فریدی
سه ماه از زمان برداشت محصول گندم در منطقه مغان گذشته ولی تاکنون خبری از پرداخت کامل بدهی کشاورزان نیست!

صفحه‌ها