تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18514
تاریخ انتشار: چ, 1396/09/08 - 10:12
تک یادداشت صبح مغان
وعده نماینده و انتظار مردم
وعده نماینده و انتظار مردم
در بخشی از این یادداشت امده است: مردم بیله سوار در اظهاراتی، از نماینده خود که اخیرا در شهرستان حضور یافته بود گلایه مند بودند و میگفتند: اگر به این شهر تشریف میاورید حداقل جلسات هم‌اندیشیتان را در دفتر ارتباطی یا محل عمومی برگزار کنید نه اینکه در جلسات خصوصی و خانه های مردم به ارایه گزارش اکتفا کنید.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، بیله سوار و پارس آباد دو شهرستانی است که به عنوان یک حوزه انتخابیه نماینده ای به نام شکور پورحسین در مجلس دارد اما نگاه ها و انتظارات مردم این حوزه از نماینده مجلس در این مدت نزدیک به دو سال چندان بر آورده نشده و فعالیت این نماینده نیز چنگی به دل نمی زند.

مشکلات و معضلات منطقه از جمله، اوضاع اسف بار جاده های مواصلاتی، فرودگاه پارس آباد ، کشت و صنعت مغان، نبود صنایع تبدیلی کشاورزی، بیکاری، مواد مخدر، طلاق، رکود در گمرک مرزی بیله سوار و دهها خواسته ای که مردم از نماینده مجلس انتظار پیگیری و حل آن را داشتند و دارند، نه تنها تاکنون حل نشده بلکه برخی رفتارهای نماینده مجلس دور از انتظار است و مردم نیز از این اقدامات به ستوه آمده اند.

در حضور اخیر شکور پورحسین در بیله سوار که مثل سابق به چند بازدید تکراری بسنده شد مردم در اظهاراتی از نماینده خود گلایه مند بودند و میگفتند اگر به این شهر تشریف میاورید حداقل جلسات هم‌اندیشیتان را مثل شهرستان پارس آباد در دفتر ارتباطی یا محل عمومی برگزار کنید نه اینکه در جلسات خصوصی و خانه های مردم به ارایه گزارش اکتفا کنید.

گفتنی است این نماینده مجلس در زمان تبلیغات انتخاباتی بارها از گزارش دهی عملکرد خود به مردم(بیله سوار) وعده داده بود اما گویا مردم هم به این نتیجه رسیده اند که دیگر عملکرد آنچنانی وجود ندارد که گزارش داده شود.

در هر حال با توجه به حضور پورحسین در کمسیون اجتماعی مجلس انتظار می رود وی حداقل در موضوع گزارش دهی تفاوتی بین دو شهرستان بیله سوار و پارس آباد نگذارد و در دفعات بعدی همه اقشار مردم را در جریان امور قرار دهد.
یادداشت: بهروز پیری

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما