تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18454
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/20 - 10:42
طلسم بدون شهردار بودن بیله سوار شکسته شد
با انتخاب شهردار جدید شهر مرزی بیله سوار، حکم وی از سوی استانداری صادر می شود تا طلسم بدون شهر دار بودن این شهر بعد از چندین سال شکسته شود.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، با انتخاب شهروز بهادر از سوی شورای اسلامی دوره پنجم ومعرفی ایشان بعنوان شهردار، فردا حکم ایشان از سوی استانداری اردبیل صادر می شود تا اینکه طلسم بدون شهر دار بودن این شهر بعد از چندین سال شکسته شود .

عوامل و دلایل گوناگونی که لازم به واکاوی است، موجب شد تا انتخاب شهردار این شهر با مشکل مواجه شود و دراین مدت چندین نفر بعنوان سرپرست کرسی شهرداری بیله سوار را دست بدست کردند.

 عدم وجود شهردار و بی برنامه گی در روند توسعه و عمران شهری در این مدت موجب شده بود ، تا شهر مرزی و تاریخی بیله سوار شبیه به یک شهر ارواح شود.

شهرستان بیله سوار در موقعیت جغرافیایی و ژئوپو لیتیک قرار گرفته و از استعداد های بالقوه ونعمت های خدادادی فراوانی برخوردار است بطوریکه رکوردار تولید بسیاری از محصولات کشاورزی درکشور می باشد .

 بیله سوار دارای گمرک بین المللی است که ششمین گمرک فعال در کشور است . متاسفانه این شهرستان از سوی مسئولین استان مورد بی مهری قرار گرفته و به دلیل سوء مدیریت تا کنون نتوانسته غبار فقر و محرومیت را از سیمای خود بزداید .

تراژدی بدون شهردار بودن این شهر بعد از سالها با صدور حکم مهندس بهادر پایان می پذیرد اما مشکلات زیادی سالهاست برروی هم انباشته شده ومردم شریف و زحمت کش آن از آنها رنج می برد . مهندس بهادر که بومی شهر بیله سوار است، با بیشتر مشکلات آشناست لذا وی باید با مشکلات دست پنجه نرم کرده و برای حل آنان تلاش بی وقفه نماید .

 حل بسیاری از مشکلات مستلزم همفکری و تعامل ایشان با اعضای محترم شورای اسلامی شهر، همکاری شهروندان و مساعدت فرماندار شهرستان می باشد .

 امید است مهندس بهادر یا توکل به خداوند متعال و با تلاش شبانه روزی از پس مشکلات براید . ما نیز انتخاب ایشان را به فال نیک می گیریم و برای ایشان آرزوی موفقیت می نماییم .

 محمد عبادی از شهر وندان بیله سوار

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما