تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18298
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/13 - 10:19
ناله یک روستایی از بی تدبیری مسئولان درعدم پرداخت بدهی گندم کاران/آقای نماینده؛ دقیقا کجایی؟
یک روستایی اهل روستای بابک از توابع شهرستان بیله سوار در یادداشت ناله وار، گلایه خود را از بی تدبیری مسئولان درعدم پرداخت بدهی گندم کاران ابراز داشته و از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درخواست رسیدگی به این موضوع را کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، سینا اسلامی اهل روستای بابک در یادداشت دردآلود خود می نویسد:

کجا هستند آنهایی که هنگام رای گیری سینه سپر کرده بودند و فقط در زمان انتخابات با مردم سخن می گفتند کجا هستند آنهایی که خودشان را به ریش سفیدی زده ومی خواستند برای نماینده یا رئیس جمهور مورد نظر خود رای جمع کنند؟

اکنون انهایی که نماینده فعلی را تبلیغ میکردند چرا به میدان نمی آیند و به نماینده ای که انتخاب کردند بگویند چرا از حق این مردم مظلوم دفاع نمیکند؟

 حقیقتا که همه اینها منتظر سهم خودشان بودند که البته به سهم خود رسیدند، باز این مردم بیچاره، سرشان بی کلاه مانده است.

 مگر گناه کشاورزان چیست که باید از یک طرف جریمه دیرکرد بانک ها را بدهند و از یک طرف نتوانند پول گندم خود را بگیرند آیا نباید نماینده ای که انتخاب کرده ایم از این مظلومان دفاع کند؟

چرا کسی پیدا نمیشود از این آبی که داریم از دست می دهیم جلوگیری کند، در عجبم که چراعده ای اسم خودشان را مسئول میگذارند.

به راستی کسی درد این مردم را خواهد فهمید که در درون مردم باشد ولی متاسفانه مسئولین ما تنها در زمان انتخابات درون مردم هستند نه بعد از آن!

 کجاست قول هایی که به مردم میدادند ؟

دولت تدبیر و امید اگر اینطور باشد؛ که بی تدبیری و ناامیدی است کشاورز هزار جور سم شیمیایی را تحمل میکند، گرمای تابستان را تحمل میکند، از خواب و خوراکش میگذرد تا محصولی تولید کند و به امید اینکه شاید بتواند یک قدم پیشرفت کند ولی دولت کاری میکند که کشاورز ده قدم عقب برگردد آیا این انصاف است؟

آیا اینطور می شود برای جوانان شغل ایجاد کرد ؟ جوانی که کلی وام گرفته تا برای خودش اشتغال ایجاد کند در عوض برخی مسوولان کاری کردند که به خاک سیاه بشیند طوری که تا ۴ سال دیگر هم به خودش نیاید.

آقایان مسئول؛ ما از شما شغل نمی خواهیم  لطفا شغلی که باهزار مصیبت درست کردیم را از ما نگیرند .

مسئولین محترم با این وضع چطور میتوانید ترویج روستا نشینی انجام بدهید روستایی که نه آب درست حسابی دارد نه برق، نه گاز، نه جاده، نه خیابان و نه کوچه اصلا کدام امکانات روستا نشینان درست است که مردم در ماندن به روستا ترویج بشوند؟

لطفا به این فکر کنید که همیشه بالای سرتان ناظر دارید آن ناظر هم چوبش صدا ندارد آن ناظر با کسی رفیق است که عدالت را رعایت کند نه کسی که حق مردم را به خودش ندهد .

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما