تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18881
تاریخ انتشار: پ, 1396/12/17 - 22:44
"خانواده" تنگه احد جنگ نرم / غرب، امروز نیازمند بی حیایی زنان است
فرمانده سپاه بیله سوار گفت: اگر ما به دنبال دست یافتن به یک فرمول تربیت سالم در خانواده هستیم باید زندگی نامه حضرت زهرا را مطالعه و درک کنیم زیرا که سبک زندگی غربی به دنبال تغییر ذائقه فرهنگی و دینی مردم است.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، سرهنگ پاسدار اختری فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار در مراسم جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) که عصر امروز پنجشنبه در مجتمع امام علی(ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد اظهار داشت: حضرت زهرا سلام الله علیها صاحب برترین اندیشه های بشری در دنیا بوده است.

 وی با بیان اینکه یکی از مشکلات امروز جامعه موضوع حجاب است بیان داشت: برای حجاب باید ابتدا ریشه های اعتقادی و بینش افراد را محکم کنیم.

وی گفت: چرا ما دنبال یک الگوی بیگانه و غیر ارزشی باشیم در حالی که الگوهای دینی ما کامل ترین نمونه های زندگی هستند.

سرهنگ اختری بیان داشت: در دنیایی که بشریت تشنه معرفت و کمال است و برای بدست آوردن راه و مسیر و به خاطر تبعیت از الگوهای پوچ و واهی سرگردان و حبران گشته اند لذا چه الگویی بهتر و کامل تر از حضرت فاطمه می شود پیدا کرد.

وی افزود: اگر ما به دنبال دست یافتن به یک فرمول تربیت سالم در خانواده هستیم باید زندگی نامه حضرت زهرا را مطالعه و درک کنیم زیرا که سبک زندگی غربی به دنبال تغییر ذائقه فرهنگی و دینی مردم است.

فرمانده سپاه بیله سوار اظهار داشت: چرا وقتی زنان مسلمان ایرانی فاطمه زهرا را الگو قرار می‌دهد موفق می‌شود و از مدار خارج نمی‌شود اما در صورت عدم الگوگیری در مسیر اشتباه و گمراهی خواهد افتاد.

وی با بیان اینکه سیره حضرت فاطمه زهرا بهترین مدل آموزش خانواده است گفت: مدل غربی هیچگاه نمی تواند الگویی برای خانواده های ایرانی باشد زیرا که خود غربی ها هم درگیر و زمین گیر این مسئله شده اند.

سرهنگ اختری یادآور شد: امروز قریب به ۸۰ درصد برنامه های ماهواره ای مثل شبکه من و تو برای اثرگذاری بر روی زنان پخش می شود که رواج بدحجابی گام اول این کانال هاست.

وی ضمن توصیه به خواندن وصیت نامه شهدا و سیره شهدا اظهار داشت: مشکلات و معضلات امروز جامعه شامل زندگی روزمره مراودات عروسی ها و ازدواج، خود تهاجم فرهنگی و هجوم فرهنگ بیگانه تنها با الگوگیری از آن حضرت حل می شود زیرا که سیره آن حضرت یک تنه توانایی مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را دارد.

فرمانده سپاه بیله سوار با عنوان اینکه تنگه احد جنگ نرم، خانواده است تاکید کرد: خانواده و مادران شهدا همسران رزمندگان همسران مدافعان حرم و فرزندان شهدا نباید فراموش شود.

وی با بیان اینکه سیره فاطمی بهترین آموزش خانواده است گفت: آن حضرت یک تنه مقابله با جنگ نرم ایستاده است.

سرهنگ اختری گفت:غرب امروز نیازمند بی حیایی زنان است زیرا که غرب به زن به چشم کالا و حتی کمتر از یک کالا نگاه می کند.

فرمانده سپاه بیله سوار در انتها بیان داشت: کلمه مادر امروز مورد هجوم دشمنان است چون مادر نقش ویژه در یک زندگی اسلامی دارد فلذا دشمن با معرفی مدرنیته با واژه و جایگاه مادران مقابله می‌کند و فرهنگ غربی نیز رسما نفی کانون خانواده ها را به دنبال دارد.

انتهای پیام/

 
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما