تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18865
تاریخ انتشار: د, 1396/12/14 - 10:54
 مديران مدارس خطرات احتمالي چهارشنبه سوري آخر سال را به دانش آموزان گوشزد کنند
رئیس آموزش و پرورش شهرستان بیله سوار از مديران مدارس خواست عواقب و خطرات احتمالي در مراسم چهارشنبه سوري آخر سال را به دانش آموزان آگاهی بخشی کنند تا دانش اموزان با آرامش کامل تعطيلات عيد نوروز را در كنار خانواده هايشان سپري نمايند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، رئیس آموزش و پرورش شهرستان بیله سوار صبح امروز در جلسه توجيهي مديران مدارس شهرستان ضمن تبريك فرا رسيدن عيد سعيد باستاني نوروز و مناسبتهاي اسفندماه به كليه فرهنگيان و دانش آموزان منطقه و قدرداني از زحمات نيروهاي انتظامي و امنيتي در برقراري امنيت براي جامعه مطالبي در خصوص رعايت نكات ايمني و امنيتي مدارس و عواقب و خطرات سوء ناشي از مواد محترقه و منفجره ارايه نموده و از مديران خواست از بروز هرگونه حوادث احتمالي و ناراحت كننده در چهارشنبه سوري آخر سال دانش آموزان را آگاه و مطلع سازند تا تعطيلات عيد نوروز را با خوبي و خوشي و صحيح و سلامت در كنار خانواده هايشان سپري نمايند.

وی همچنين جهت حمايت از دانش آموزان آسيب پذير و نيازمند در آستانه عيد نوروز به برگزاري هرچه بهتر و با شكوه تر مراسم جشن نيكوكاري در مدارس و كمك و مساعدت لازم مديران مدارس و ساير ادارات و اقشار مختلف مردم در اين راستا تأكيد كرد.

محمد خيردار به طرح تكريم مقام معلم، نحوه ثبت نام دانش آموزان در سامانه برنامه شهاب و طرح دو معلمي در مدارس ابتدايي اشاره کرد و تاکید کرد: تعطيلات اخر سال مدارس باید طبق قانون انجام شود.

 در ادامه فرمانده نيروي انتظامي شهرستان نيز مطالبي در خصوص سرقت و خطرات چهارشنبه سوري هفته آخرسال و جرايم عمومي و علل سرقت مطالبي را ارايه و آموزشهاي لازم در اين خصوص ارايه نمود.

به گزارش صبح مغان جلسه توجيهي مديران مدارس شهرستان بيله سوار با حضور مدير آموزش و پرورش، مسوولين نيروي انتظامي، معاونين و كارشناسان مربوطه در خصوص موضوعاتی از قبیل کاهش خطرات چهارشنبه سوري هفته آخر سال، تعطيلات نوروزي، تكريم مقام معلم، نحوه ثبت نام دانش اموزان در سامانه برنامه شهاب، نقد و بررسي طرح دو معلمي در مدارس ابتدايي، تعطيلات زود هنگام مدارس و پيك نوروزي، مراسم جشن نيكوكاري و درختكاري در مدارس در اتاق جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما

دیدگاه‌ها

عالی بود دستشان درد نکنه از مدیران با ارزش بیله سواره آقای خیردار عزیز دوستتان داریم