تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18852
تاریخ انتشار: چ, 1396/12/09 - 16:08
رئیس شورای شهرستان بیله‌سوار:
شهرداری بیله‌سوار 7 میلیارد تومان بدهی دارد
شهرداری بیله‌سوار 7 میلیارد تومان بدهی دارد
رئیس شورای شهرستان بیله‌سوار گفت: شهرداری بیله‌سوار 7 میلیارد تومان و جعفرآباد 2 میلیارد تومان بدهی دارند و به دلیل بنیه ضعیف درآمدی توان پرداخت این بدهی‌ها وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، وکیل کارگر در نشست اعضای شورای اسلامی استان اردبیل با اشاره به سابقه کهن بیله‌سوار و احداث اولین مدرسه در سال 1320 در این شهرستان و تقدیم شهدا در حادثه سوم شهریور در این منطقه مرزی اظهار کرد: این شهرستان به رغم آنکه پیشانی نظام و منطقه مرزی محسوب می‌شود با قدمت 3 هزار ساله به شهر مظلوم و ارواح معروف است.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته به این شهرستان نهایت کم‌لطفی شده به طوری که بیله‌سوار با قدمت تاریخی به عنوان اولین مرز بین‌المللی در شمالغرب روزانه شاهد پذیرش 3 هزار مسافر از آذربایجان است که به دلیل بی‌برنامگی مسئولان استان همجوار این گردشگران را که با هدف درمان به این استان سفر می‌کنند به سوی شهر خود هدایت می‌کنند.

رئیس شورای شهرستان بیله‌سوار افزود: ما امیدواریم در آینده‌ای نزدیک بیله‌سوار نماینده مستقل در مجلس داشته باشد چرا که یک نماینده برای پارس‌آباد و بیله‌سوار نمی‌تواند پاسخگوی مطالبات مردم این منطقه باشد.

کارگر به انحلال شورا در دور چهارم در بیله‌سوار و مسکوت ماندن بسیاری از خواسته‌های مردم این منطقه در قالب پارلمان محلی اشاره کرد و گفت: چشم امید ما به تصویب و راه‌اندازی منطقه آزاد تجاری است تا در منطقه‌ای که گمرک بین‌المللی و فرودگاه وجود دارد بهترین شرایط برای رونق اقتصادی فراهم آید.

وی مهمترین توان اقتصادی این منطقه را کشاورزی با تکیه بر تولید محصولات متنوع بیان کرد و ادامه داد: به رغم این ظرفیت‌های خوب در حوزه کشاورزی و تجارت بین‌المللی این شهرستان از راه‌های مناسب بی‌بهره است و از لحاظ بهره‌مندی از خدمات بهداشتی و درمانی و تامین اجتماعی هیچ شرایط مناسب و مطلوبی را شاهد نیستیم./جوان آنلاین

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما