تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18820
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/27 - 15:11
پایبندی به آرمان‌های امام با صدای بلند در 22 بهمن اعلام شد / مسئولان قدر این حضور بی نظیر را بدانند
امام جمعه موقت بیله سوار: پایبندی به آرمان‌های امام با صدای بلند در 22 بهمن اعلام شد لذا مسئولان باید قدر این حضور بی نظیر را بدانند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، حجت الاسلام بهشتی در خطبه های امروز نماز جمعه بیله سوار ضمن توصیه به تقوای الهی، ایام فاطمیه را به نمازگزاران تسلیت گفت و بیان داشت:  پیامبر اکرم (ص) بعد از خود جهت ارشاد مردم علامت‌های قرار داده اند که یکی از انها اثرات وجود فاطمه زهرا(س) است که روح تمام عالم امکان  و وجود پیامبر اکرم است.

حجت الاسلام بهشتی از حضور تماشایی بی نظیر مردم ایران اسلامی خصوصا اهالی محترم بیله سوار و جوانان، نوجوانان، دانش آموزان، اصناف و بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی و جامعه روحانیت در راهپیمایی ۲۲ بهمن که با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر کبیر انقلاب اسلام ناب محمدی عهد جدیدی بسته و صدای انقلاب را به گوش جهانیان رساندند تقدیر و تشکر کرد.

امام جمعه موقت بیله سوار در بخش دیگری از سخنان خود به پیام مقام معظم رهبری که به مناسبت حماسه ۲۲ بهمن صادر نموده بودند اشاره کرد و گفت راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه بزرگ و خیره کننده بود و جمعیت پرشور پاسخی قاطع و دندان شکن به بیگانگان و دشمنان انقلاب و مردم دادند.

وی تاکید کرد: مردم برپا بودن انقلاب را با حضور خود اعلام کردند و پایبندی به آرمان‌های امام راحل با صدای بلند اعلام شد لذا مسئولان قدر این پدیده بی نظیر را بدانند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امسال فوق العاده و متفاوت بود گفت: خیلی‌ها تلاش کردند که بگویند مردم از نظام رویگردان شده اند اما مردم نشان دادند که همچنان پای انقلاب هستند.

حجت الاسلام بهشتی افزود: سناریوهای از ماه‌ها قبل از طریق رسانه‌های بیگانه تدوین شده بود که القا شود مردم به اصل نظام اعتراض می کنند  اما مردم نشان دادند بصیر و هوشیار اند و لذا اعتراض مردم به اصل نظام نبود بلکه به تبعیض ها و بی عدالتی ها و ناکارآمدی بعضی مسئولان است.

وی گفت مردم فریب دشمن را نمی خورند و اجازه دخالت بیگانگان را نمی‌دهند و همچنان پای انقلاب و ارزش‌های اسلامی ایستاده اند.

وی در انتها به بعضی از پیام ها و دستاوردهای حضور تماشایی در ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت در ۴۰۹ شهرستان حضور بیش از سال گذشته بود حضور مردم تهران، اراک، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان و اردبیل و همدان نیز بیشتر از سال های قبل بود.

وی همچنین سالروز قیام مردم تبریز در 29 بهمن که در چهلم شهدای قیام مردم قم در سال ۵۶ اتفاق افتاد را گرامی داشته و به یاداوری این روزها تاکید کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما