تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18809
تاریخ انتشار: د, 1396/11/23 - 09:45
دستاوردهای انقلاب فوق العاده و چشمگیر است / معاندان نظام دنبال تطهیر دوران طاغوت هستند
امام جمعه بیله سوار در مراسم گرامیداشت ایام الله ۲۲ بهمن با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب فوق العاده و چشمگیر است گفت: معاندان نظام دنبال تطهیر دوران طاغوت هستند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، امام جمعه بیله سوار در مراسم گرامیداشت ایام الله ۲۲ بهمن با بیان اینکه فهرست خدمات نظام فهرست بسیار طولانی است به چند نمونه از آنها اشاره کرد و گفت: هر چند جمعیت بیش از دوبرابر شده است ولی در دستاوردها و خدمات و پیشرفت‌ها حرف از دو برابر و سه برابر نیست بلکه پیشرفت فوق العاده و بسیار چشمگیر است.

وی گفت:در زمینه‌های زیرساختی در مقایسه با کشورهای دیگر کارهای بسیار بزرگ و عظیم انجام گرفته است از باب مثال راه‌های کشور در این مدت ۶ برابر شده است ظرفیت بنادر کشور ۲۰ برابر شده است سد های مخزنی کشور آب شور و آب کشاورزی را تامین می کنند سه برابر شده است تولید برق ۱۴ برابر شده است صادرات غیرنفتی ۵۷ برابر شده است در تولیدات نفتی تولید محصولات پتروشیمی ۳۰ برابر شده است تولید محصولات فولادی ۱۵ برابر شده است در زمینه علم و فناوری تعداد دانشجویان ۲۵ برابر شده است در حالیکه اول انقلاب حدود ۲۰۰ هزار نفر ورود کرده بود ولی امسال ۵ میلیون دانشجووارد دانشگاه شده است.

وی افزود: تولید علم و مقالات علمی ۱۶ برابر شده است در زمینه توسعه اجتماعی و انسانی شاخص های بسیار بالایی در زمینه خدمات رسانی به مردم وجود دارد و استفاده از برق گاز و تلفن در آبادی روستاها آمار بسیار خوب و ثمر بخشی است.

امام جمعه بیله سوار بیان کرد: کشوری که از لحاظ نظامی وابسته به خارج از کشور بود آنهم به دشمنان مثل آمریکا امروز از لحاظ پیشرفت های نظامی آنچنان چشم‌گیر است که چشم دشمن را درمی آورد و دشمن را خشمگین و عصبانی می‌کند.

وی با بیان اینکه کارهای نظام اسلامی خیلی زیاد است گفت: اگر فهرست کنیم و آن را بگوییم یک فهرست بسیار طولانی است البته انقلاب متوقف نمی شود پیشرفت متوقف نمی شود کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام بگیرد و به حول قوه الهی انجام خواهد گرفت و در سیاست‌های کلی نظام تصریح شده که باید در آینده چه کارهایی انجام گیرد.

حجت الاسلام قیاسی اظهار داشت: اما ضعف های هم داشته ایم که کم نبوده که مربوط به مدیریت ها است لذا باید کارها با مدیریت انقلابی فعال و پیشرفته اجرا شود و با مدیریت های ضعیف نمی توان کاری کرد.

وی عنوان داشت: شبهاتی که اغلب از سوی معاندان نظام اسلامی برای تطهیر دوران طاغوت و با هدف تضعیف مبانی انقلاب و نظام مطرح می شود در مسائلی همچون مفاسد اقتصادی، عرصه هنر، مطبوعات سینما رادیو و تلویزیون توان دفاعی و امنیتی کردن کشور کاهش میل به دینداری و افزایش دین‌گریزی، مشارکت سیاسی ملت است.

خطیب مراسم روز 22 بهمن در بیله سوار افزود: جمع بندی این مثال ها و مصادیق این است که در عرصه مبارزه با فساد اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه اخیر به توفیقات بسیاری نایل شده و اگر امروز همچنان شاهد برخی از مفاسد اقتصادی هستیم این عارضه به ضعف‌های نظارتی برمی گردد.

حجت الاسلام قیاسی گفت: نتایج نظرسنجی مشترک دانشگاه میریلند و مرکز نظرسنجی ایران نشان می دهد اکثریت قاطع مردم ایران با داشتن مطالبات اقتصادی با سیاست‌های کلی نظام موافقند و خواستار تغییر نظام سیاسی ایران نیستند.

وی گفت: طبق این نظرسنجی 85  درصد مردم ایران نظر بسیار نامطلوبی به دولت آمریکا دارند و نگرشی کمتر از یک درصد مردم ایران نسبت به امریکا بسیار مطلوب است.

امام جمعه بیله سوار گفت: براساس گزارش توسعه انسانی سازمان ملل شاخص امید به زندگی در مردم ایران طی چهار دهه اخیر رشد خیره‌کننده داشته و امید به زندگی از 180 کشور جهان بیشتر است یعنی امید به زندگی در ایرانی ها پیش از انقلاب پنجاه و چهار سال بود که این رقم در آخرین گزارش توسعه انسانی ۲۰۱۶ به بیش از ۷۵ سال رسیده است.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما