تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18803
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/21 - 09:46
 رسوا کردن دشمنان از جمله سیاست‌های اصولی انقلاب اسلامی است
امام جمعه بیله سوار گفت: رسوا کردن دشمنان از جمله سیاست‌های اصولی انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار در خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه انقلابیون امروز، ایستاده تر، آماده تر و بصیر تر از انقلابیون روزهای اول انقلاب هستند گفت: بر همین اساس انقلاب پیشرفته تر و تکامل یافته تر است.

وی گفت: سیاستهای اصولی نظام برآمده از انقلاب اسلامی است و از جمله این سیاست ها، استقلال اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی، آزادی و پیشرفت همه جانبه مادی و معنوی است.

امام جمعه بیله سوار با تشریح بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش گفت: استحکام انقلاب، بیشتر از روزهای اول انقلاب است.

وی گفت: ایستادگی در برابر ظلم و فساد در سطح بین المللی و رسوا کردن دشمنان از جمله سیاست‌های اصولی انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام قیاسی افزود: امروز ظالم ترین و بی رحم ترین مجموعه های دنیا حکومت آمریکا است که بدتر از داعشی های وحشی است و حمایت این کشور از ظلم ۷۰ ساله به ملت فلسطین و حمایت از کشتار مردم یمن بخشی از اقدامات ضد بشری این کشور است.

خطیب نماز جمعه بیله سوار گفت:  یکی از راه‌های تحقق عدالت اجتماعی، مبارزه با فساد است لذا برخورد با ظلم و فساد در میان کارگزاران حکومت باید جدی تر از موارد دیگر باشد.

وی افزود:یکی دیگر از سیاست‌های نظام عدالت اجتماعی است و هدف از ان برداشت فاصله های میان مردم است و در این زمینه کم کاری و عقب‌ماندگی داریم و کاری که باید انجام بگیرد هنوز انجام نگرفته است ولی همه بدانند که از این سیاست صرفنظر نکرده ایم و با جدیت به دنبال آن هستیم.

وی گفت: حرف مردم شکایت از فساد و تبعیض است مردم بسیاری از مشکلات را تحمل می کنند اما از فساد و تبعیض شکوه دارند و آن را تحمل نمی کنند بنابر این مسئولین باید به طور جدی با فساد مبارزه کنند.

امام جمعه بیله سوار بیان داشت: یک مسئله مهم دیگر مسئله مردم است و امتیاز بزرگ انقلاب، مردمی بودن است و لذا در همه برنامه ها باید مردم در اولویت باشند و لذا مردم همان کسانی هستند که حماسه ۲۲بهمن هرسال را به وجود می آورند.

امام جمعه بیله سوار در انتها با بیان اینکه روز ۲۲بهمن روز سیلی زدن ملت به دشمنان است ان شا الله حضور حماسی مردم در راهپیمایی امسال تماشایی خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما