تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18711
تاریخ انتشار: د, 1396/10/25 - 17:40
فرمانده سپاه بیله سوار:
ایران، مستقل ترین کشور دنیاست
ایران، مستقل ترین کشور دنیاست
فرمانده سپاه بیله سوار گفت: در مورد استقلال به جرات می توان گفت در این کره خاکی مستقل ترین کشور، جمهوری اسلامی ایران است کشوری که در زمان رژیم طاغوت صددرصد زیر سلطه بود اما پس از انقلاب و استقلال به آزادی رسید.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان،. سرهنگ اختری فرمانده سپاه بیله سوار پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بیله سوار با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در فضای دو قطبی شرق و غرب انفجار نور بود که راهی نو را به سوی بشریت دربند، گشود.

سرهنگ اختری فرمانده سپاه بیله سوار با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در فضای دو قطبی شرق و غرب انفجار نور بود که راهی نو را به سوی بشریت دربند، گشود.

وی با بیان اینکه انقلاب ایران هیمنه و هندسه قدرت های جهانی را بهم ریخت اظهار داشت: تداوم این انقلاب بزرگ مستلزم حفظ پایداری از ارکان اصلی آن یعنی اسلام، رهبری و مردم است.

سرهنگ اختری با بیان اینکه دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای بازخوانی انقلاب اسلامی و تبیین عناصر سازنده و دستاوردهای ان است افزود: انقلاب دو شعار راهبردی را به این ملت یاد داد و نهادینه کرد و یکی از آن شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است که به عنوان پایه ساسی داخلی قرار گرفت و دیگری شعار نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی است که پایه سیاست های خارجی نظام قرار گرفته است.

فرمانده سپاه بیله سوار عنوان داشت: در مورد استقلال به جرات می توان گفت در این کره خاکی مستقل ترین کشور، ایران است کشوری که در زمان رژیم طاغوت صددرصد زیر سلطه بود اما پس از انقلاب و استقلال به آزادی رسید و به تعبیر غرب ها انقلاب اسلامی ایران برای انها حکم زلزله ویرانگر را داشت.

وی گفت: در شهرستان بیله سوار نیز در قالب ستاد دهه فجر و گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه های متوعی اجرا می شود.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما