تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18683
تاریخ انتشار: س, 1396/10/19 - 22:25
رئیس دانشگاه آزاد بیله‌سوار مطرح کرد؛
لزوم توجه به تأسیسات گرمایشی در دانشگاه آزاد بیله‌سوار
لزوم توجه به تأسیسات گرمایشی در دانشگاه آزاد بیله‌سوار
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله‌سوارمغان بر لزوم توجه بیشتر به تأسیسات گرمایشی بدلیل واقع شدن در امتحانات نیم‌سال اول 97-1396 تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان،  حسین منفرد در بازدید سرزده از محل سالن‌های برگزاری امتحانات حضور ضمن تاکید بر برگزاری قانونمند امتحانات بر لزوم توجه بیشتر به تأسیسات گرمایشی بدلیل واقع شدن امتحانات نیم‌سال اول 97-1396 نیز تأکید کرد.

ویگفت: تامین امکانات رفاهی مناسب برای دانشجویان و استادان دانشگاه و لزوم توجه بیشتر به تأسیسات گرمایشی بدلیل واقع شدن امتحانات نیم‌سال اول در فصول سرد سال از ملزومات است تا دانشجویان بتوانند از امکانات لازم از قبیل سالن‌های مطالعه مناسب بهره‌مند شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله‌سوارمغانضمن گفتگو با مسئولان برگزاری امتحانات، مراقبان، دانشجویان و استادان در جریان روند برگزاری امتحانات قرار گرفت و از اقدامات صورت گرفته در راستای ایجاد شرایط مناسبت برای حضور دانشجویان و رفاه حال آنها و همکاری عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران برگزاری امتحانات تشکر کرد.

وی در این بازدید با برخی از دانشجویان درباره میزان رضایتمندی آنان از برگزاری امتحانات، طرح سوالات، محل برگزاری و سایر مسائل مختلف گفت‌وگو کرد و در جریان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات دانشجویان قرار گرفت.

منفرد با تاکید بر صحت و سلامت برگزاری امتحانات، نظم و انضباط و اجتناب از وارد کردن هرگونه اضطراب و استرس به دانشجویان، گفت: «با هدف افزایش رضایتمندی و رفاه حال دانشجویان، مدت برگزاری امتحانات پایان ترم واحد بیله سوار 14روز خواهد بود و امتحانات نیم‌سال اول 97-96 واحد بیله سوار در همه رشته‌ها در 3 نوبت امتحانی صبح، ظهر و عصر برگزار می‌شود.»

انتهای پیام/

 
تصاویر بیشتر برای مطلب: 
لزوم توجه به تأسیسات گرمایشی در دانشگاه آزاد بیله‌سوار


دیدگاه شما