تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18629
تاریخ انتشار: ج, 1396/10/08 - 16:25
نقش آفرینی "ام تی ان" آذربایجان با "موصاد" در فتنه 88 / بصیرت مردم ویروس فتنه را ریشه کن کرد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بیله سوار گفت: تمام سرویس های امنیتی و اطلاعاتی استکبار و دشمن در فتنه 88 فعال بودند حتی سرویس جاسوسی آذربایجان که دست نشانده استکبار است نیز در منطقه اذریابجان فتنه را تقویت می کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، حجت الاسلام سید احمد سعادتی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بیله سوار در بین خطبه های امروز نماز جمعه در بیاناتی اظهار داشت: هر جایی و هر روزی که از ان به یوم الله تعبیر شده است قدرت الهی نیز در مقابل فتنه ها ایستاده است.

وی به چرایی گرامیداشت حماسه 9 دی پرداخت و گفت: دشمنان ویروس فتنه را به پیکره نظام اسلامی تزریق کردند اما بصیرت مردم این ویروس را ریشه کن کرد و همه ساله حضور مردم نظام را از ویروس فتنه گران در امان نگه می دارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیله سوار با تشریح حوادث فتنه 88 و ضعف دینی و اعتقادی سه نفر از اشخاص خاص به نمونه های تاریخی بی بصیرتی و گرفتار شدن در بند اقازاده ها اشاره کرد و گفت: در همه دوران فتنه ها باعث نفاق در جامعه شده که باید همه افراد از تاریخ درس عبرت بگیرند.

حجت الاسلام سعادتی دو عامل عدم بصیرت مردم و نفاق را باعث مظلومیت انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: تمام سرویس های امنیتی و اطلاعاتی استکبار و دشمن در فتنه 88 فعال بودند حتی سرویس جاسوسی آذربایجان که دست نشانده استکبار است نیز در منطقه اذریابجان فتنه را تقویت می کرد.

وی سه عامل روی صحنه، مباشر و پیش صحنه در هدایت فتنه گران را تشریح کرد و گفت: عوامل روی صحنه که در واقع فتنه گرها بودند دشمن از نقطه ضعف و جاه طلبی انها استفاده می کرد.

حجت الاسلام سعادتی در تشریح عامل مباشر گفت: سرویس های جاسوسی، سفارت خانه های کشورهای بیگانه و خبرنگارهای وابسته به غرب نیز در جهت هدایت فتنه حمایت و پشتیبانی می کردند.

وی در خصوص عامل پیش صحنه نیز گفت: افرادی در فتنه 88 بودند که دارای حریم بودند و نمونه های تاریخی ان از جمله زبیر و طلحه بودند که پس از چندین سال خدمت به اسلام از مسیر اسلام جدا شدند .

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما