تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18628
تاریخ انتشار: ج, 1396/10/08 - 14:47
نا امید کردن مردم ورژن جدید فتنه گران/ روح امام حسین بساط فتنه 88 را برچید
امام جمعه بیله سوار با بیان اینکه هدف فتنه ۸۸سلب اعتماد مردم نسبت یه انقلاب و جمهوری اسلامی بود گفت: دشمن در حال حاضر همان نقشه را با ورژن جدیدی اجرا میکند که آن نا امید کردن مردم است.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار در خطبه های امروز نماز جمعه با تشریح نامه شماره ۴۰نهج البلاغه امیرالمومنین علی علیه السلام گفت: حفظ اموال عمومی و بیت المال وظیفه عموم مردم به ویژه مسوولان در جامعه است و باید در این مسئله مهم دقت داشته باشند.

امام جمعه بیله سوار در ابتدای خطبه دوم نماز جمعه با تسلیت وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها اظهار داشت: علوم دینی و معارف اسلامی از شهر مقدس قم به همه نقاط عالم پخش و منتشر شده و می شود.

وی در ادامه به تشریح بیانات مهم مقام معظم رهبری در جمع اعضای شورای هماهنگی تبلیغات حماسه نه دی بیان کرد: دشمن پس از اینکه در جنگ سخت شکست خورد است روی به جنگ نرم آورده و درصد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه هدف فتنه ۸۸سلب اعتماد مردم نسبت یه انقلاب و جمهوری اسلامی بود گفت: دشمن در حال حاضر همان نقشه را با ورژن جدیدی اجرا میکند که آن نا امید کردن مردم است.

حجت الاسلام قیاسی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی باید هر روز خود را در برابر تهاجمات بروز کند افزود: دشمن میخواهد جلوی این پیشرفت ها را بگیرد اما به حول و قوه الهی مسیر انقلاب با قوت ادامه خواهد یافت.

امام جمعه بیله سوار با بیان اینکه در هر جایی سخن از مشکلات و دغدغه های مردمی است گفت: القای نا امیدی و مشغول کردن فکر مردم که به نوعی بیماری ایجاد کرده است در واقع همان جنگ نرم است .

وی با انتقاد از برخی مسئولان یاداور شد: قوه مجریه حق ندارد علیه مملکت و نظام حرف یزند زیرا که تمام امکانات دست انهاست و باید به جای اشکال تراشی به مردم و نظام پاسخ دهند.

حجت الاسلام قیاسی ضمن تبریک روز نهضت سواد آموزی، به تشریح حماسه روز 9دی که روز بصیرت و میثاق با ولایت نامگذاری شده نیز پرداخت و گفت: در فتنه ۸۸تلاش دشمن این بود که جمهوری اسلامی را از بین ببرد و حتی برخی افراد اذعان کردند که هدف مرگ جمهوری اسلامی بود اما پس از چند ماه اغتشاش و درگیری که نهایتا به آتش زدن پرچم امام حسین در روز عاشورا ختم شد روح ولایت و امام حسین علیه السلام وارد صحنه شد و سیلی محکمی به فتنه گران زد وحدود ۴۵ میلیون نفر به خیابان ها امدند و بساط فتنه را برچیدند.

وی با بیان ایکنه تاکنون تمام ابعاد فتنه 88 باز نشده است تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در برابر ظلم خواهد ایستاد و ما نمی گذاریم عده ای گرانی را وسیله شعار دادن به اصل نظام قرار دهند.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما