تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18617
تاریخ انتشار: س, 1396/10/05 - 15:04
نشست روشنگری با موضوع 9 دی در دانشگاه آزاد بیله سوار برگزار شد
حجت الاسلام مدبر: اختلاف نظر در جامعه باعث پیشرفت می شود
اختلاف نظر در جامعه باعث پیشرفت می شود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههای آزاد استان اردبیل گفت: اختلاف نظرات در جامعه به شرطی که از دایره دین خارج نشود باعث رشد و پیشرفت خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، پیش از ظهر امروز سه شنبه نشست روشنگری با موضوع حماسه 9 دی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام مدبر مسئول دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل در سخنانی اظهار داشت: اختلاف نظرات در جامعه به شرطی که از دایره دین خارج نشود باعث رشد و پیشرفت خواهد شد.

وی گفت: هر چند اختلاف افکار در اسلام وجود دارد اما این دلیلی بر اختلاف افکنی و اغتشاش در کل جامعه نیست.

وی با اشاره به حوادث پس از انتخابات سال 88 و فتنه ای که دشمنان انقلاب برپا کردند گفت: فتنه گران ۸ماه تمام منافع نظام و مردم را از بین بردند اما به نتیجه ای نرسیدند.

حجت الاسلام مدبر با بیان اینکه ما توانستیم مملکت خود را در برخی ابعاد همچون نظامی آباد کنیم و حرکت های بسیار خوبی در این سالها انجام شده است عنوان داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش به طور احسن کار خود را انجام داده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههای آزاد استان گفت: دولتمردن هم باید از خود حرکت نشان داده و وظایف محوله خود انجام دهند.

وی با انتقاد از برخی کاستی ها گفت: وظیفه دولت در بحث اقتصاد این است که به جوانان تحصیلکرده کمک کند تا فکر و ایده انها به عمل تبدیل شود.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما