تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18571
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/25 - 12:16
عکس نوشت/ آقای وزیر؛ حداقل پوشش "اشتون" را به "یانگوم" یاداوری میکردی
وزیر بهداشت درمان و آموزش پرشکی با بازیگر بدون حجاب نقش یانگوم دیدار کرد که انتظار می رفت دقت بیشتری روی حجاب وی داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، تصویر منتشر شده از دیدار وزیر بهداشت با خانم «لی يونگ ئه»  بازیگر نقش یانگوم در محل سفارت جمهوری اسلامی ايران در سئول که صدا و سیما نیز به پخش ان اقدام نمود نشان می دهد مسئولان دیگر چندان اهمیتی به قوانین جمهوری اسلامی همچون حجاب قائل نیستند.

 در این تصویر وزیر بهداشت درمان و آموزش پرشکی با بازیگر بدون حجاب نقش یانگوم دیدار کرده است که انتظار می رفت دقت بیشتری روی حجاب این خانم داشته باشد.

 

طبق قوانین پذیرفته شده بین‌المللی، سفارتخانه هر کشوری تابع قوانین خودش می‌باشد. بنابراین قوانین جمهوری اسلامی درباره حجاب در سفارتخانه های ایران باید اجرا شود.

با توجه به اینکه سفارت‌خانه هر کشوری به عنوان خاک آن کشور محسوب می‌شود، لذا تمامی قوانین آن کشور در این سفارت خانه لازم الاجرا می باشد.

قابل توجه است که تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله "حجاب" در اماکن دیپلماتیک جمهوری اسلامی هم باید برقرار باشد و حتی برای شرکت در جشن‌هایی که سفارتخانه‌های ایران برگزار می‌کنند باید رعایت حجاب توسط مدعوین رعایت شود.

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
عکس نوشت/ آقای وزیر؛ حداقل پوشش "اشتون" را به "یانگوم" یاداوری میکردی
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما