تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18554
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/19 - 16:34
رئیس پلیس مبارزه با موار مخدر اردبیل خبر داد:
دستگیری ۳ قاچاقچی آذری در گمرک بیله‌سوار
دستگیری ۳ قاچاقچی آذری در گمرک بیله‌سوار
رئیس پلیس مبارزه با موار مخدر اردبیل از دستگیری ۳ قاچاقچی آذری در گمرک بیله‌سوار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، محمد خیرخواه صبح امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر که در سالن شیخ‌صفی استانداری اردبیل برگزار شد اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون بیشترین رشد در کشفیات مواد مخدر مربوط به قرص‌های اعتیادآور و روان‌گردان‌ها است که این نشان دهنده تغییر سلیقه مصرف مواد مخدر از سنتی به صنعتی در سطح استان است.

وی گفت: در ۸ ماهه سالجاری بیش از ۱۷۲ هزار قرص کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد چشم‌گیری داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با موار مخدر استان اردبیل با اشاره به اینکه کشف مواد مخدر سنتی از جمله تریاک کاهش ۱۲ درصدی در استان داشته است ادامه داد: بعد از قرص‌های اعتیاد آور شیشه با ۴۹۲ درصد و هروئین با ۳۸۸ درصد بیشترین آمار کشفیات در سطح استان را داشته است.

خیرخواه افزود: بیش از ۸۸۰ معتاد از ابتدای سال تاکنون دستگیر شده است که نسبت به رقم ۵۰۰ معتاد دستگیر شده در مدت مشابه سال گذشته افزایش ۷۶ درصدی داشته‌ایم.

وی تصریح کرد: ۳ قاچاقچی آذری در گمرک بیله‌سوار نیز دستگیر شده‌اند که از آنها ۴۲۸ گرم مواد انواع مواد مخدر و حدود ۱۰۰ هزار نخ سیگار کشف و ضبط شده است.

رئیس پلیس مبارزه با موار مخدر استان اردبیل با اشاره به اقدامات فرهنگی انجام شده در حوزه پیشگیری از اعتیاد بیان کرد: متاسفانه کارهای انجام شده در این حوزه کافی نیست و فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی در این حوزه باید علمی و کارشناسی شده باشد.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما