تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18541
تاریخ انتشار: ج, 1396/09/17 - 15:32
ترامپ، پاره تن اسلام را زخمی  کرد/ ترویج پرورش خوک در جمهوری آذربایجان ننگی بر مسئولان این کشور/ مسئولان استان، مشکل سویاکاران بیله سوار را حل کنند
امام جمعه بیله سوار ضمن ابزار تاسف از اقدام مسئولان جمهوری آذربایجان در پرورش خوک در این کشور گفت: ننگ باد به سران جمهوری آذربایجان که ابزار بی غیرتی را در کشوری که اکثریت مردم مسلمان هستند ترویج و تبلیغ می کنند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان،  حجت الاسلام کریم قیاسی امام جمعه بیله سوار در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره به فرمان اخیر ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس اظهار داشت: قدس شریف یکی از نوامیس مسلمانان و قبله اول مسلمین جهان است و لذا این کار احمقانه ترامپ انتفاضه جدیدی را علیه رژیم صهیونیستی و امریکا ایجاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه فرمان ترامپ، پاره تن اسلام را زخمی  کرد گفت: یهود صهیونیسم، نژاد پرست بوده و هیچ قومی را بالاتر و برتر از خود تصور نمی کند و تنها خودشان را انسان میدانند و بقیه مردم جهان را در خدمت صهیونیست قلمداد می کنند.

امام جمعه بیله سوار در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابزار تاسف از اقدام مسئولان جمهوری آذربایجان در پرورش خوک در این کشور گفت: ننگ باد به سران جمهوری آذربایجان که ابزار بی غیرتی را در کشوری که اکثریت مردم مسلمان هستند ترویج و تبلیغ می کنند.

حجت الاسلام قیاسی ضمن تمجید از ورزشکاران مدال آور استان و مخصوصا ورزشکار پارس ابادی که در مقابل نمانیده رژیم صهیونیستی حاضر به مسابقه نشد به تقدیر از وزنه بردار معلول شهرستان بیله سوار نیز پرداخت و گفت: مجید فرزین بارها با افتخار آفرینی های خود نام جمهوری اسلامی و پرچم ایران را به اهتزاز در اورده است و لازم است تجلیل شایسته ای از وی به عمل اید.

وی اظهار داشت: قرار بود به این قهرمان ارزنده شهرستان، قطعه زمینی اهدا شود که هنوز این وعده از سوی مسئولان عملی نشده است.

امام جمعه بیله سوار با انتقاد از برخی کوتاهی ها توسط شورای انقلاب فرهنگی گفت: متاسفانه این شورا در بحث حقوق های نجومی، ازمون های استخدامی دروغ  و تبعیض چندان موفق عمل نکرده اند و امروز شاهد ان هستیم که مسوولان رسمی از فساد سازمان یافته خبر می دهند.

امام جمعه بیله سوار در بخش پایانی خطبه های امروز نماز جمعه از مسولان استان و شهرستان خواست نسبت به حل مشکل به وجود امده در خرید محصول سویا که بیش از ۱۸هزار تن سویا از کشاورزان تحویل گرفته شده اقدام کنند.

وی گفت: تا به حال تنها 7 هزار تن از این محصول به کارخانجات روغن کشی حمل شده و با توجه به دپوی این محصول در انبارهای شهرسان و به دلیل زود فاسد شدن این محصول از مسئولان می خواهیم به موضوع حمل این محصول فساد پذیر رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما