تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18528
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/11 - 12:13
مراسم کشوری اختتامیه جام باشگاههای کتاب در بیله سوار برگزار می شود
مراسم کشوری اختتامیه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی کودک و نوجوان، با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در بیله سوار برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، مراسم کشوری اختتامیه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی کودک و نوجوان، دوشنبه ۱۳ آذرماه ۱۰صبح در سالن بعثت بیله سوار(فلکه شهرداری) با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی برگزار می شود.

شهاب ملکی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد بیله سوار گفت: اختتامیه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان با معرفی نفرات برگزیده در بیله سوار برگزار می‌شود.

شهاب ملکی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد بیله سوار با اشاره به اینکه مراسم افتتاحیه کارگاه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در تیرماه امسال در روستای فولادلو برگزار شد افزود: در این کارگاه حدود 72 نفر از مربیان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و مربیان صالحین بسیج و معلمان مقطع ابتدایی و کتابداران و کتابفروشان حضور داشتند. 

وی گفت: با توجه به ثبت نام و عضوگیری اعضا کارگاه و همچنین بخش" نامه ای به نویسنده کتاب" 18 طرح  در شهرستان برگزیده شده است و در مراسم اختتامیه از 25 مربی با ارایه تندیس و لوح سپاس تجلیل به عمل خواهد آمد.

گفتنی است شرکت در این مراسم برای عموم آزاد بوده و به کلیه شرکت کنندگان بسته فرهنگی اهدا می شود.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما