تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18467
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/24 - 17:09
تحقق مقاومت در سوریه و عراق بر اساس تفکر بسیجی/ سرهنگ اختری: بیش از 60 برنامه در هفته بسیج برگزار می شود
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار گفت: به فرموده حضرت امام (ره) بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست و باید هسته های مقاومت را در تمامی جهان به وجود اورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد و لذا این مسئله از نشانه های قدرت این نهاد مردمی است.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان،سرهنگ پاسدار یوسف اختری فرمانده سپاه شهرستان بیله سوار صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که با محوریت هفته بسیج برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج، ورود پیکر مطهر شهید خونین بال شهید حبیب اسلامی را هدیه الهی توصیف کرد و اظهار داشت: برنامه های هفته بسیج به حضور این شهید مزین شده و باید فرصت را غنیمت بدانیم.

وی با بیان اینکه شهدا مظهر اقتدار نظام هستند عنوان کرد: شهدا و بسیج از مکتب عاشورا و منبعث از فلسفه عاشورایی حضرت امام حسین علیه السلام می باشد.

وی گفت: رقم خوردن اندیشه و تفکر بسیج از ژرفای ذهن حضرت امام در سال 58 نقطه عطف و حادثه مهمی بود و لذا هیچ کس فکر نمی کرد بسیج سرنوشت جنگ را عوض کند.

فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار با طرح این سوال که چگونه می توان تصور کرد آن زمانی را که روزی اندیشه و فرهنگ بسیجی مرزها را در نوردید و پرتو آن در لبنان طومار رژیم صهیونیستی را جمع کرد گفت: زمینه مقاومت چندین ساله در سوریه و عراق در بین انبوهی از دشمنان نیز بر اساس تفکر بسیجی فراهم شده است.

وی گفت: به فرموده حضرت امام (ره) بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست و باید هسته های مقاومت را در تمامی جهان به وجود اورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد و لذا این مسئله از نشانه های قدرت این نهاد مردمی است.

سرهنگ اختری بیان کرد: بسیج امروز انقلابی، ولایی و استکبار ستیز بوده و محصول تفکر عمیق حضرت امام و هدایت های مقام معظم رهبری می باشد.

وی به نقش بسیج در ایجاد وحدت و انسجام ملی و برقرای امنیت در کشور نیز اشاره کرد و اظهار کرد: عامل پیروزی در دفاع مقدس، استکبار ستیزی و ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی بود و این مسئله برای نظام سلطه و رژیم صهیونیستی غیر قابل انکار است.

فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار در ادامه به مهمترین برنامه های پیش بینی شده در هفته بسیج اشاره کرد و گفت: در این هفته بیش از 60 برنامه متنوع در موضوعات اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و سیاسی برگزار می شود.

وی گفت: پیکر مطهر شهید دفاع مقدس شهید حبیب اسلامی پس از 31 سال توسط گروه تفحص، شناسایی و پیدا شده است و روز جمعه همین هفته بعد از نماز جمعه بیله‌سوار با استقبال مردم شهید پرور شهرستان به خاک سپرده خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار عنوان کرد: تشییع این شهید راس ساعت 1 بعد از ظهر روز جمعه پس از اقامه نماز جمعه این هفته از فلکه شهرداری(میدان مصلی) به طرف میدان علی ولی الله خواهد بود.

وی در انتها گفت: به همین مناسبت مراسم "شبی با شهدا" نیز پنج شنبه 25 آبان در حضور پیکر تازه تفحص شده این شهید در مسجد صاحب الزمان محله باباش برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما