تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18465
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/24 - 09:36
"ایکس ری" کامیونی تا پایان امسال در گمرک بیله سوار نصب می شود
فرماندار بیله سوار گفت: در راستای تجهیز گمرک بیله سوار، یک دستگاه ایکس ری مسافری خریداری شده و همین هفته نصب خواهد شد و ایکس ری کامیونی نیز تا پایان امسال در گمرک بیله سوار نصب می شود.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، آرام حلیم اظهار داشت: با توجه به مکاتبات و رغبت کشور جمهوری آذربایجان و هماهنگی های صورت گرفته گمرک ، طی دو ماه آینده فعالیت گمرک بیله سوار بصورت 24 ساعته  خواهد بود.

وی افزود: برای شبانه روزی کردن فعالیت گمرک بیله سوار باید امکانات و تجهیزات مورد نیاز از سوی دستگاه های مرتبط پیش بینی شود تا امکان رونق همه جانبه در این بخش فراهم شود.

حلیم عنوان کرد: در راستای مجهز کردن گمرک بیله سوار به دستگاه ایکس ری، یک دستگاه ایکس ری مسافری به مبلغ 300میلیون تومان خریداری و این هفته نصب خواهد شد و ایکس ری کامیونی نیز تا پایان امسال در گمرک بیله سوار نصب خواهد شد.

وی گفت:با همکاری گمرک ایران رویه واردات برای گمرک بیله سوار مهیا شده است و برنامه ریزی انجام خواهد شد تا شرکت های فعال در حوزه صادرات و واردات در گمرک بیله سوار ساماندهی شوند.

فرماندار بیله سوار با اشاره به اینکه گمرک بیله سوار سوار دروازه ورود به اروپاست و باید از نظر تجهیزات فنی و کارآمدی خدمات بیشتر مورد توجه قرار گیرد اظهار کرد: متاسفانه در ده سال گذشته امکانات زیر ساختی برای توسعه بیله سوار نه تنها فراهم نشده بلکه به فراموشی سپرده شده است.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما