تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18458
تاریخ انتشار: ي, 1396/08/21 - 13:23
 شهروز بهادر رسما شهردار بیله سوار شد
شهروز بهادر طی حکمی از سوی استاندار اردبیل رسما به سمت شهردار بیله سوارمغان انتصاب شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، صبح امروز یکشنبه در آیین انتصاب شهرداران شهرهای استان اردبیل که در محل استانداری اردبیل برگزار شد شهرداران معرفی شده از سوی شورای اسلامی شهرهایشان حکم انتصاب خود را دریافت نموده و رسما به سمت شهردار منصوب شدند.

در این مراسم گزینه معرفی شده از سوی شورای شهر بیله سوار نیز پس از طی مراحل قانونی به سمت شهرداری بیله سوار منصوب شد.
حکم انتصاب شهروز بهادر در این مراسم به طور رسمی به وی ابلاغ شده و به اطلاع اعضای شورای شهر و سایر حاضرین نیز رسید.
عضو شورای شهر بیله سوار با تایید این خبر اظهار داشت: با صلاحدید مسئولان شهرستان مشابه این مراسم در دفتر فرمانداری نیز برگزار و شهردار جدید معرفی می شود.
وکیل کارگر افزود: علت طولانی شدن روند معرفی و انتصاب شهردار بیله سوار، برخی تحولات در استانداری و تغییرات استانداران بود که با معرفی استاندار جدید اردبیل این روند به صورت فوری اجرا و پرونده شهردار معرفی شده با انتصاب وی خاتمه یافت.
گفتنی است پیش از این امین بدری سرپرستی شهرداری را به مدت 2 ماه بر عهده داشت.
انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما

دیدگاه‌ها

جا دارد از آقای امین بدری که در این دوماه نشان داده است که مدیری توانا و مرذدم دوست است تقدیر و تشکر شود آقای بهادر هم به عنوان مهندس عمران دارای تجربیاتی گرانبها هستند که با یاری مردم و مسئولین ان شا الله موفق خواهند شد اما آقای بهادر شهرداری بیله سوار اداره ای است با کارگرهای زحمت کش که چندین ماه است حقوق نگرفته اند و دارای مشکلات مادی فراوانی هستند شهر بیله سوار نیاز جدی به بازسازی برخی زیر ساخت ها از جمله مبلمان شهری -آسفالت شدن خیابان ها و ... دارد خواهشمند است به صورت جدی به این موارد رسیدگی شود

تشکر از جناب آقای بدری و خیر مقدم به مهندس بهادر انشاء الله که توانمند هستن اگه بعضی از کارمندها بزارن