تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18434
تاریخ انتشار: ي, 1396/08/14 - 09:50
خروش استکبارستیزی مردم بیله سوار در ۱۳ آبان/ غیرتی که پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشید
همزمان با یوم الله ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی مردم همیشه در صحنه شهرستان مرزی بیله سوار مغان حماسه ای دیگر آفریدند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان،  همزمان با یوم الله ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی، دانش‌آموزان، دانشجویان و مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بیله سوار مغان به همراه مسئولان این شهرستان با حضوری چشمگیر و یکپارچه به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و حماسه ای دیگر آفریدند.

امسال تجلی حضور زن  و مرد، پیر و جوان و کودکان بیله سوار در روز استکبارستیزی پررنگ تر از همیشه بود. حضور پرشور و بانشاط دانش‌آموزان از مدارس مختلف در این راهپیمایی نیز جلوه‌ای ویژه به راهپیمایی روز دانش‌آموز بخشیده بود.

 

 

در این مراسم فارغ از هرگونه نگاه حزبی و جناحی، اکثر رجل سیاسی شهرستان به خیل عظیم جمعیت جوان و بخصوص دانش آموزان شهرستان بیله سوار پیوسته بودند و با مشت‌های گره کرده نفرت و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار اعلام کردند.

حاضران در این راهپیمایی همچنین با در دست داشتن پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی با مضامین ضد استکباری و سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه» بار دیگر انزجار خود از استکبار جهانی و هم‌پیمانانش را به رخ جهانیان کشیدند.

 

 

 

امام جمعه بیله سوار در تجمع و راهپیمایی ضداستکباری مردم این شهرستان با اشاره به شرارت ها رژیم آمریکا اظهار داشت: تا مشاهده جسد شیطان(آمریکا) دست از مقابله با آنها بر نخواهیم داشت.

حجت الالاسم قیاسی گفت: آمریکا هیچ وقت سیاست خود را در قبال جمهوری اسلامی ایران اصلاح نداده و نخواهد کرد.

 

 

وی گفت: این رژیم، جنگ نیابتی در سوریه، عراق افغانسان و دیگر کشورها را برای مقابله با ما تحمیل کرده و در جنگ نرم نیز می خواهد مردم را از انقلاب و دین دور کند.
 
حجت الاسلام قیاسی تاکید کرد: هدف ما از حضور در راهپیمایی این است که هیچ وقت تابع استکبار نخواهیم بود و تا مشاهده جسد شیطان دست از مقابله با آنها بر نخواهیم داشت. 

وى تصریح کرد:۱۳ آبان ماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز استکبار ستیزی معروف است و این مناسبت یادآور ایثارگری و مجاهدت جوانان و نوجوانانی است که با تأسی از امام راحل(ره) در برابر کینه توزی ها و حیله گری های جهان خواران ایستادگی کرده اند.

 

در پایان این مراسم، قطعنامه ای ضد استکباری قرائت و حاضران با سر دادن شعارهای «الله‌اکبر؛ خامنه‌ای رهبر»، «مرگ برآمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» پرچم آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را به آتش کشیدند.

همچنین مراسم باشکوه راهپیمایی 13 آبان در  بخش جعفرآباد هم برگزار شد و مردم همیشه در صحنه و انقلابی با فریادهای مرگ بر آمریکا انزجار خود را از استکبار و عوامل آن اعلام کردند و در پایان با خواندن قطعنامه مشارکت خود را در ادامه این مسیر به جهانیان نشان دادند.

 

 

گفتنی است، آیین راهپیمایی مردم بیله سوار مغان با حضور امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای تامین، مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی، سپاه و با استقبال قشرهای مختلف این شهر از روبری حسینیه ثارالله سپاه تا میدان مصلی برگزار شد.

گزارش از بهروز پیری

انتهای پیام/
اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما