تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18376
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/28 - 13:49
 انجمن اولیاء و مربیان، رابط بین جامعه و آموزش پرورش/هدف انجمن، دریافت کمک مالی نباشد!
امام جمعه بیله سوار گفت: اهداف انجمن پیوند اولیاء و مربیان تنها اخذ پول و کمک مالی نیست و باید اولیاء و مربیان در مسایل مختلف اموزشی و تربیتی نیز فعالیت داشته باشد زیرا که این انجمن رابطه بین جامعه و آموزش و پرورش است.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار در خطبه های امروز نماز جمعه در تشریح حدیثی از امام حسین علیه السلام  گفت:نعماتی که خداوند به انسانها داده را نباید در مسیر معصیت به کار برد بلکه باید در راستای رضا و اطاعت او انجام دهیم.

وی به ورود ماه صفر اشاره داشته و این ماه را همچون ماه محرم ماه حزن واندوه عنوان کرد و در توصیه ای نمازگزاران را به پرداخت صدقه سفارش کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیانات مقام معظم رهبری در جمع نخبگان کشور اشاره کرده و در تشریح سخنان معظم له اظهار داشت:ترامپ رئیس جمهور امریکا از اول با برجام مخالف بود و بنا بود سیاست های غلط امریکا را تغییر دهند اما او نیز هیچ تفاوتی نکرد.

امام جمعه بیله سوار گفت: اصل بحث آمریکا این است که آنها با جمهوری اسلامی مخالف هستند و بحث های هسته ای و تحریم موشکی و مانند ان در راستای هیمن اصل قرار دارد.

حجت الاسلام قیاسی در خصوص مناسبت های هفته به هفته پیوند اولیاء و مربیان اشاره کرد و گفت:پیوند اولیاء و مربیان باید سست نباشد و لذا خانواده ها باید ارتباط بیشتری با مدارس داشته باشند.

وی افزود: بحث پیوند اولیاء و مربیان تنها اخذ پول نیست و باید انجمن اولیاء و مربیان در مسایل مختلف اموزشی و تربیتی همچون پیگری وضعیت دانش اموز در انجام امورات علمی و دینی نیز فعالیت داشته باشد زیرا که این انجمن رابطه بین جامعه و آموزش و پرورش است.

خطیب نماز جمعه بیله سوار در انتها به هفته تربیت بدنی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: امروز جامعه ما گرفتار انواع بیماری ها از جمله قند، دیابت، چربی خون و .. است که اصلی ترین درمان آن ورزش کردن و تحرک داشتن است.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما