تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18342
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/20 - 13:40
تذکر نماینده مردم بیله سوار و پارس آباد به دولت / پورحسین: استخدام مهندسین کشاورزی بار مالی ندارد
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلام تاکید کرد : طرح دو فوریتی اصلاح قانون استخدام مهندسین کشاورزی بار مالی نداشته و موضوع تمدید زمان برای ایجاد فرصت برای دولت بود تا به وظایف خود عمل کند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان،  شکور پورحسین شقلان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات طرح دو فوریتی اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی گفت: براساس قانون قرار بود که دولت مهندسین کشاورزی را که حداقل 2 سال سابقه کار دارند را استخدام کند.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت برای این کار 3 سال مهلت داشت، ادامه داد: دولت گذشته این قانون را اجرایی نکرد اما شاهد بودیم که آقای نوبخت برای استخدام 8 هزار نفر تامین مالی انجام داد و تاکید داشت مابقی با تامین مالی در سال 94 استخدام خواهند شد.

وی گفت: در این مسیر نیز دیوان محاسبات اشکالاتی گرفته بود که تا دولت آن را برطرف کند زمان قانونی برای استخدام تمامی مهندسین کشاورزی به اتمام رسید.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین این طرح قانون جدید نیست و نیاز به تامین مالی ندارد بلکه تمدید زمان و ایجاد فرصت برای دولت است تا به وظایف خود عمل کند.

انتهای پیام/

 


دیدگاه شما

دیدگاه‌ها

با سلام جناب آقاي پورحسين، ١٠ نفر إز دانشجويان دكتراى كشاورزي و عضو بنياد ملي نخبگان إز دانشگاه هاي معتبر ايران به شما و تعدادي إز مسئولين منطقه نامه نوشتن برأي كشت و صنعت مغان، دو سه بار هم اومدن به دفتر مردمي شما در پارس اباد با در بسته مواجه شدن. بچه هاي مغان احساس مسئوليت كردن ولي شما ها نميكنين فقط شعار ميدين. و إز نتيجه نامه هم هيچ خبري نشد

یکی میخواد پور حسین راه نشان دهد اونوقت ار ایشان چه انتظاری داری