تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18235
تاریخ انتشار: پ, 1396/06/30 - 20:57
امام جمعه بیله سوار در جمع سپاهیان عنوان کرد:
"دفاع" ، درس امام حسین(ع) به مسلمانان/ شهدا در مسیر حقیقت هستند
"دفاع" ،  درس امام حسین(ع) به مسلمانان/ شهدا در مسیر حقیقت هستند
امام جمعه بیله سوار در جمع سپاهیان گفت:"دفاع"، درس امام حسین علیه اسلام به مسلمانان بود و شهدا نیز در مسیر حقیقت هستند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار در مراسم دیدار جمعی از سپاهیان و مسئولان ادارات و نهادهای دولتی که امروز پنج شنبه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد اظهار داشت: عده ای از انسانها همچون شهدا در مسیر حق و حقیقت هستند و لذا زمانیکه جان ان انسانها در راه خدا فدا می شود خداوند خود مشتری آنها می شود.

وی گفت: عده ای اما برعکس شهدا هستند و به خاطر منافع زود گذر دنیوی در مسیر باطل قرار می گیرند که نمونه ان افرادی می شود که به خاطر پول و لذت های دنیوی حادثه کربلا را به وجود اوردند و مومن ترین انسانها را به شهادت رساندند.

وی با تبریک هفته دفاع مقدس عنوان کرد:موضوع دفاع علاوه بر فطری بودن،عقلی و شرعی نیز بوده و حتی حیوانات نیز به صورت فطری از بچه های خود دفاع می کنند.

وی با بیان اینکه دفاع برای حفظ ارزش اسلام ضرورتی انکار ناپذیر است ادامه داد: اگر دفاع نباشد مسائل دینی و اعتقادی نیز وجود نخواهد داشت.

حجت الاسلام قیاسی گفت: به خاطر زنده کردن امر به معروف جان و فرزندان خود را نیز باید داد و این دفاع در واقع همان امر به معروف است .

وی در انتها با بیان اینکه امام حسین علیه السلام به ما دفاع را یاد داد، یاداور شد: فردی که در راس کار است باید با ظلم ،ستم و مشروب خواری و قماربازی مبارزه کند .

 

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان پس از پایان مراسم دیدار اعضای حاضر با حضور در مزار شهدا با اهدای گل و قرایت فاتحه یاد  وخاطره شهیدان را گرامی داشتند.

انتهای پیام/

 


دیدگاه شما