تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18223
تاریخ انتشار: د, 1396/06/27 - 18:44
قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال استان اردبیل با حضور 3تیم از شهرستان بیله سوار
قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال استان اردبیل انجام شد و با برنامه‌ریزی انجام پذیرفته در این رقابت‌ها 12 تیم حضور خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال استان اردبیل انجام شد و با برنامه‌ریزی انجام پذیرفته در این مسابقات 12 تیم حضور خواهند داشت.

برگزاری لیگ منظم و پویا از جمله عوامل مهم در شناسایی استعدادهای ورزشی و افزایش تجربه و انگیزه در بین بازیکنان خواهد بود و مطمئنا برای برخورداری از بازیکنان شاخص با هدف حضور در لیگ‌های مطرح کشور نیازمند بها دادن بیشتر به چنین مسابقاتی هستیم.

با اعلام اسامی تیم‌های حضور یافته در لیگ برتر فوتبال استان اردبیل، شاهد حضور برخی از تیم‌های جدیدی که پیش از این در مسابقات حضور پیدا نمی‌کردند خواهیم بود و پیش بینی برگزاری رقابت‌های بسیار مهیج و حساسی از این دوره از مسابقات به عمل آمده است.

اسامی تیم‌های حضور یافته در لیگ برتر فوتبال استان اردبیل به قرار زیر خواهد بود که اسم یکی از تیم‌های حضور یافته در طی روزهای آینده مشخص خواهد شد؛ شهرداری بیله‌سوار، تیپ 40، میعاد مغان، نسیم فولادلو، نخبگان مهر، کشاورزی مشگین‌شهر، نیروجوان خلخال، دهیاری گوگ‌تپه، اکباتان، ذوب‌آهن اردبیل و پدیده پارس‌آباد تیم‌های حاضر در لیگ استانی خواهند بود.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما