تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18211
تاریخ انتشار: پ, 1396/06/23 - 11:33
راه اندازي كمپين "آقاي وزير جاده مرگ مغان را درياب" در پارس آباد + عكس
تعدادی از شهروندان پارس آبادی با در دست داشتن اسامی عزیزان جانباخته در جاده مغان (جاده مرگ) خواستار توجه ویژه وزیر راه به این جاده شدند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان،  تعدادی از شهروندان پارس آبادی با در دست داشتن اسامی عزیزان جانباخته در جاده مغان (جاده مرگ) خواستار توجه ویژه آخوندي وزیر راه و شهرسازي به این جاده شدند.

اين كمپين مردمي به دنبال سفر عباس آخوندی به همراه هیات همراه برای بازدید و بهره برداری از برخی پروژه‌های راهسازی به استان اردبيل راه اندازي شده است و در حالي كه بازدید از پروژه های محلات هدف بازآفرینی در شهر اردبیل، قطعه سوم راه آهن، باند دوم بزرگراه اردبیل - مشگین شهر، محور رضی - امیرکندی، محور خلخال - اسالم و بیمارستان در دست احداث پارس آباد از برنامه‌های کاری وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان اردبیل است و در پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي نيز اين برنامه ها اطلاع رساني شده است، يك منبع آگاه از كنسل شدن سفر آقاي وزير به شهرستان پارس آباد خبر داد.

در صورت صحت اين موضوع، بايد منتظر تير انتقادات مردم و خبرنگاران به سمت وزير راه و شهرسازي و همچنين مسوولان استان اردبيل و نماينده مردم اين منطقه در مجلس شوراي اسلامي بود.

گفتني است، جاده مغان- اردبيل يكي از خطرناك ترين و در عين حال پرحادثه خيزترين راههاي مواصلاتي استان و كشور است كه خانواده هاي زيادي را در غم از دست دادن عزيزانشان داغدار مي كند.

 

///

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما