تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18179
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/15 - 11:12
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیله سوار عنوان کرد؛
محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی هدف اردوهای جهادی
محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی هدف اردوهای جهادی
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیله سوار گفت: محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی از اهداف اردوهای جهادی هستند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، میلاد وحدتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان بیله سوار در گفتگو با خبرنگار صبح مغان، برگزاری اردوهای جهادی دانشجویی را تداوم راه شهیدان و سنگرسازان بی سنگر جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس دانست و  اظهار داشت: خودسازی، محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری انقلاب از اهداف این اردوها می باشد.

وی از اعزام خواهران دانشگاه پیام نور بیله سوار به اردوی جهادی برای اجرای برنامه های متنوع به روستای قره قاسملو خبر داد و گفت: در این اردو که به مدت 10 روز به طول خواهد انجامید دانشجویان خواهر بسیجی به انجام برنامه های فرهنگی، آموزشی؛ آموزش قرائت صحیح قرآن‌(علی الخصوص حفظ سوره یاسین برای زنان و حفظ سوره های کوچک قرآن برای کودکان روستا)و کمک های اولیه می پردازند.

وحدتی بیان داشت:برادران این دانشگاه نیز پس از پایان کار خواهران کارهای عمرانی از جمله ساخت سرویس بهداشتی یک خانواده محروم، برنامه های فرهنگی، قرانی و اموزشی را اجرا خواهند نمود.

وی همچنین افزود: تیم پزشکی رایگان نیز در این اردو جهت مداوا و ویزیت رایگان بیماران حضور خواهد یافت.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
برچسب‌ها: 


دیدگاه شما