تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18163
تاریخ انتشار: ش, 1396/06/11 - 12:04
آیین افتتاحیه اردوهای جهادی دانشگاه های شهرستان بیله سوار برگزار شدآیین افتتاحیه اردوهای جهادی دانشگاه های شهرستان بیله سوار برگزار شد
آیین افتتاحیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی شهرستان بیله سوار در محل نمازخانه دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، صبح امروز آیین افتتاحیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی شهرستان بیله سوار با حضور جانشین سپاه و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیله سوار و جمعی از دانشجویان و مسئولان دانشگاه در محل نمازخانه دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان بیله سوار در حاشیه این مراسم اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته، بسیج دانشجویی با همکاری کلیه ارگان های ذیربط ، اردوی جهادی دانشجویی را در سطح شهرستان برگزار می کند.

وی افزود: در این اردو که به مدت 10 روز به طول خواهد انجامید بیش از 80 دانشجوی بسیجی اعم از خواهران و برادران از دانشگاه های آزاد و پیام نور در روستاهای هدف از جمله روستای زرگر و قره قاسملو به انجام امورات جهادی می پردازند.

عادل شفائی گفت: در این اردوها جهادگران بسیجی دانشگاه برنامه های متنوعی از جمله ساخت خانه نیمه تمام، ساخت سرویس بهداشتی، برنامه های فرهنگی، قرانی و اموزشی را اجرا خواهند نمود.

وی همچنین یادآور شد: در این اردوها تیم پزشکی رایگان جهت مداوا و ویزیت رایگان بیماران نیز حضور خواهند یافت.

 

به گزارش صبح مغان در پایان این مراسم جمعی از دانشجویان بسیجی با حضور و بدرقه مسئولان به مناطق مشخص شده اردویی اعزام شدند.

انتهای پیام/

ب

 دیدگاه شما