تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18160
تاریخ انتشار: پ, 1396/06/09 - 14:56
 اعتصاب کارگران شهرداری بیله سوار/ افکار عمومی در انتظار رفع بلاتکلیفی
کارگران شهرداری بیله سوارمغان در اقدامی دست از کار کشیده و منتظر رسیدگی به مشکلات مالی خود هستد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، با گذشت چند روز از معارفه و تحلیف شورای اسلامی دوره پنجم شهر مرزی بیله سوار مغان و معرفی سرپرست جدید شهرداری انتظارات مردم از شورا کم کم در حال تحقق بوده و تحرکات امیدبخشی در شهر در حال شکل گیری است اما چند روزی است این روند اندکی فروکش کرده و افکار عمومی از روند رسیدگی به مشکلات شهرداری در نگرانی به سر می برند.

این نگرانی چند روزی است که با اعتصاب چند تن از کارگران شهرداری بیله سوار که به علت بلاتکلیفی از پرداخت نشدن حقوق و دست کشیدن از کار خود به اوج خود رسیده است.

 

اوضاع نابسامان شهر و تلمبار شدن زباله ها در برخی محلات انتظارها را از شورای شهر بیش از پیش نمایان ساخته است و مردم  منتظر اقدام جدی مسئولان در رفع مشکلات هستند.

با توجه به فرا رسیدن عید قربان و قرار گرفتن در آستانه بازگشایی مدراس امید می رود مسئولان شهرداری از جمله سرپرست این شهرداری نسبت به حل مشکلات مالی کارگران اقدام کند هر چند که خبرهای رسیده حاکی از ان دارد که حساب های شهرداری به دلایل مالی تا اطلاع ثانوی مسدود شده و برداشت از حساب مقدور نیست.

با توجه به درایت شورای شهر دوره پنجم امید است در اسرع وقت این مشکل رخ داده بر طرف شده و شاهد از سرگیری اجرای امورات محوله به کارگران باشیم.

انتهای پیام/

 
 اعتصاب کارگران شهرداری بیله سوار/ افکار عمومی در انتظار رفع بلاتکلیفی
 اعتصاب کارگران شهرداری بیله سوار/ افکار عمومی در انتظار رفع بلاتکلیفی
ب

 

برچسب‌ها: 


دیدگاه شما