تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 17987
تاریخ انتشار: س, 1396/04/27 - 07:48
مجید فرزین وزنه بردار بیله سواری رکورد جهان را در تهران زد ثبت رکورد جهانی وزنه برداری معلولان توسط مجید فرزین در مسابقات کشوری +عکس
مجید فرزین وزنه بردار معلول دسته 88 کیلوگرم ایران در مسابقات وزنه‌برداری جانبازان و معلولان کشور رکورد جهان را نیز شکست.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، طی تماس تلفنی با مجید فرزین قهرمان چندین دوره جهان و پارالمپیک وی با اعلام این خبر اظهار کرد: در جریان رقابت های دومین روز از مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور، این جانب ضمن دست یابی به نشان طلای دسته 88 کیلوگرم، توانستم رکورد جهان را نیز در این رشته بشکنم.

اين وزنه بردار بيله سواري که در مسابقات قهرمانی کشور با صلاحدید کادر فنی در دسته‌ای بالاتر شرکت کرده، همزمان رکورددار دسته ۸۰ کیلوگرم نیز می باشد.

مجيد فرزين در حالي در بیست چهارمین دوره مسابقات وزنه برداری جانبازان و معلولین قهرمانی کشور، ركورد جهان را شكست و طلايي شد كه پيش از اين در وزن 80 كيلوگرم موفق به جابجايي 3 بار رکورد پارالمپیک 2016 ريو شده است.

رقابت‌های وزنه برداری جانبازان و معلولین قهرمانی کشور از ۲۵ تا ۲۷ تیر با حضور بیش از ۱۰۰ وزنه‌بردار از ۱۹ استان کشور در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برپاست.

 

///

///

///

 

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 دیدگاه شما