تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 17947
تاریخ انتشار: ج, 1396/04/16 - 15:12
حجاب سنگر زنان و دختران در مقابله حمله شیطان است/ وزیر کشور،علت اجرا نشدن طرح عفاف و حجاب را توضیح دهد!
امام جمعه بیله سوار با بیان اینکه حجاب سنگر زنان و دختران در مقابله حمله شیطان است گفت: وزیر کشور باید توضیح دهد که چرا طرح عفاف و حجاب که در سال 84 تصویب شده هنوز اجرایی نشده است ؟

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار در خطبه های امروز نمازجمعه این شهر مرزی، ضمن توصیه نمازگزاران به تقوای الهی گفت: زمانی انسان به تقوای الهی خواهد رسید که به واجبات خود از جمله پرداخت زکات عمل نماید.

وی با تاکید بر پرداخت زکات گفت: خداوند در روز قیامت مال و پولی که زکاتش پرداخت نشده را تبدیل به اژدهای اتشین کرده و انها را دور گردن فردی که زکات نمی دهد اویزان خواهد کرد.

امام جمعه بیله سوار به تشریح بیانات مهم مقام معظم رهبری در جمع مسئولان قوه قضائیه پرداخت وعنوان کرد: همه قوا و مسوولان موظف هستند از برنامه ها و اقدامات قوه قضائیه حمایت کنند.

حجت الاسلام قیاسی به فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت : حجاب جزو  واجبات دینی است که همچون نماز و روزه بر مسلمانان واجب است.

وی با طرح سوال هایی از جمله اینکه چرا غرب با حجاب مخالف است گفت: بنای تمدن غرب بر پایه دو عامل غفلت و شهوت بنا شده است و از این دو عامل برای حفظ حکومت و قدرت خود بر جوامع مورد نظر استفاده می کنند.

وی گفت: دشمن با ابزارهای یاد شده می خواهد مظاهر دینی نباشد، زیرا که دوری از خدا و گرفتار شدن در شهوات موجب نابودی کانون خانواده ها خواهد شد.

امام جمعه بیله سوار اظهار داشت:غربی ها، زنان را به عنوان ابرازی برای تبلیغ کالا و محصولات استفاده می کنند و به این خاطر دلیل اصلی مخالفت انها با حجاب  نیزهمین نفع اقتصادی جوامع غربی از بی حجابی است.

وی گفت:زنان و دختران باید بدانند حجاب سنگر بزرگ است که در مقابل حمله های شیطان به عنوان دژی مستحکم عمل میکند.

امام جمعه بیله سوار به یک مطالبه در این خصوص نیز تاکید کرد و گفت: وزیر کشور باید توضیح دهد که چرا طرح عفاف و حجاب که در سال 84 تصویب شد همچنان اجرایی نمی شود؟

وی گفت: پاشنه اشیل و نقطه ضعف مسلمانان حجاب است و لذا خانواده ها باید مراقبت بیشتری از فرزندان و دختران خود داشته باشند.

خطیب نماز جمعه بیله سوار عنوان کرد: به مناسبت هفته عفاف وحجاب و در دفاع از این واجب الهی هفته آینده راهپیمایی گسترده  نیز در سطح شهر برگزار خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از دستگاه دیپلماسی کشور خواست نسبت به تحرکات منافقان که اخیرا  در کشور فرانسه دست به اقدامات منافقانه زده بودند پاسخ قاطعی ارائه دهد.

امام جمعه بیله سوار در پایان با بیان اینکه طی روزهای اخیر به علت گرما مصرف برق و آب در کشور زیاد شده است گفت: شهروندان در مصرف آب و برق به ویژه زمان پیک مصرف صرفه جویی لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما