تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 17934
تاریخ انتشار: چ, 1396/04/14 - 07:07
جستجو برای یافتن جسد جوان غرق شده در كانال آب جعفرآباد ادامه دارد + عكس
رئیس هلال احمر شهرستان بیله سوار گفت: در پی غرق شدن یک جوان 17 ساله در كانالي نزديك شهر جعفرآباد، تلاش تیم غواصی و امداد و نجات برای پیدا کردن این جوان همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، محمدعلی هادی با اعلام اين خبر اظهار داشت: از ساعت 14 روز سه شنبه طی تماس تلفنی، اکیپ هلال احمر شهرستان با 10 نیرو و یک غواص به محل حادثه در 10 کیلومتری شهر جعفرآباد اعزام شدند.

وی با بيان اينكه با وجود جستجو تاکنون جسد اين جوان 17 ساله از کانال آب پیدا نشده است، گفت: با هماهنگی های بعمل آمده 5 غواص از استان درخواست شده است که هم اکنون در شهرستان بيله سوار حضور دارند و  به محض طلوع آفتاب با 20 اکیپ عملیاتی جستجو در محل حادثه را آغاز خواهند کرد.

رئیس هلال احمر شهرستان بیله سوار، عدم آشنایی به فن شنا و سهل انگاری را علت این حادثه عنوان کرد و افزود: با وجود اینکه بارها به هموطنان هشدار داده شده که از شنا در بستر رودخانه خودداری شود، اما باز هم برخی با بی‌توجهی تن به آب می‌سپارند و اینگونه حوادث ناگوار رخ می‌هد.

هادی با اشاره به اینکه این دومین مورد در طول یک ماه اخیر است که باعث غرق شدن جوان در آب می شود، تصريح كرد: قطع تنفس و پر شدن ریه‌ها از آب علت مرگ در حوادث غرقی است و امیدواریم با رعایت نکات و هشدارهای ایمنی دیگر شاهد اینگونه حوادث تلخ نباشیم.

///

///

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما