تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16694
تاریخ انتشار: د, 1395/10/13 - 09:37
ضیافت ۲۰ میلیون تومانی نهار جهانگیری در سفر ۴ ساعته به کرمانشاه/ ۲۶ میلیون تومان هزینه هتل برای چند ساعت/ ریخت و پاش برای هیأت همراه ۶۰۰ نفره از جیب استانداری + سند
هزینه ها از جیب استان بی پول کرمانشاه برای مقامات خوش خوراک و خوش هزینه دولت یازدهم که برخی از آنها به گرفتن حقوقهای نجومی و خوردن شیشلیک مشهور شده اند فقط به سفر روحانی محدود نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، به نقل از مرصاد، پس از سفر رییس جمهور به کرمانشاه و روشن شدن پشت پرده استقبالهای تصنعی از روحانی با هزینه های سرسام آور از جیب بیت المال (اینجا بخوانید  و بشنوید) هنوز هیچ یک از مدیران استانداری و فرمانداری کرمانشاه توضیح و یا عدرخواهی بابت این ریخت و پاشها نداشتند.

اما جالب است که هزینه ها از جیب استان بی پول کرمانشاه برای مقامات خوش خوراک و خوش هزینه دولت یازدهم که برخی از آنها به گرفتن حقوقهای نجومی و خوردن شیشلیک مشهور شده اند فقط به سفر روحانی محدود نمی شود.

معاون اول روحانی (اسحاق جهانگیری) با هیات همراه ۶۰۰ نفره پیش از سفر هیات دولت به کرمانشاه سفری چند ساعته به استان داشته اند که هزینه های اشرافی آن در استان محروم کرمانشاه #مایه_شرمساری است.

 

هیات ۶۰۰ نفره همراه جهانگیری در سفر چند ساعته به کرمانشاه فقط چیزی حدود ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان نهار صرف کرده اند!

۲۶ میلیون و  ۷۰۰ هزار تومان تنها هزینه چند ساعت استفاده از اتاق های هتل مورد استفاده بوده است و بیش از یک میلیون تومان فقط چای و نسکافه میل شده شده است!

ریخت پاشهای درآور در استان کرمانشاه برای اسحاق جهانگیری در حالی است که او مدام مدعی برخی سوء استفاده ها و مبارزه با فساد می شود و مسئولیتی با همین عنوان دارد.

استان کرمانشاه از نظر در آمد سرانه، بیکاری و... در وضعیت دردناکی است و در لایحه بوده ۹۶ نیز به شدت مورد غفلت دولت و مدیران استانی قرار گرفته است (اینجا بخوانید)

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما