تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16674
تاریخ انتشار: پ, 1395/10/09 - 17:10
سرهنگ پاسدار زارع: تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب، توطئه فتنه گران را نقش بر آب کرد/حجت الاسلام قیاسی: فتنه 88 دعوای جناحی نبود
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار گفت: مردم بصیر و انقلابی ایران در 9 دی ماه از حریم ولایت و عزت امام حسین علیه السلام دفاع کرده و به دشمن ثابت کردند که دیگر نمی توانند فتنه را تکرار کنند و در نهایت تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب، توطئه فتنه گران را نقش بر آب کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، سرهنگ پاسدار شکور زارع فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: انتخابات 22خرداد، حماسی ترین انتخابات کشور با حضور 85 درصدی واجدان شرایط، وحدت امت اسلامی را در داشتن دغدغه اداره کشور با اصول و موازین قانونی و روحیه انقلابی به نمایش گذاشتند اما سناریونویسان انقلاب مخملی و کارگردانان انقلاب رنگی و توطئه گران فتنه سبز اموی و سلطنت طلبان خارج نشین و عوامل نفاق با فراهم آوری سیاهه لشکری متشکل از اوباش و فریب خوردگان، در طول 8 ماه شیرینی انتخابات را در کام ملت تلخ نموده و در 6 دی ماه 1388 بدترین خاطره در کشور را به نام خود ثبت کردند.

وی گفت: فتنه گران در روز عاشورا با روزه خواری، توهین و اهانت به مقدسات و حمله به عزادارن و تعرض به خیام عزاداری و توهین به مردم عزادار، عاشورای دیگری در ایران خلق کردند که دشمنان را خندان و قداست و اقتدار کشور را خدشه دار و ملت را غمگین کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار گفت: در پی این اقدام، امت با بصیرت و انقلابی ایران در 9 دی ماه و به صورت خودجوش به صحنه آمده و همه جانبه از حریم ولایت و عزت امام حسین علیه السلام و مقدسات دفاع کردند و به فریب خوردگان و مخالفان داخلی و خائنان خارجی پیام دادند که ولایت فقیه لشکر دارد و لشکریان ولایت اجازه نمی دهند حکمیت بار دیگر تکرار شود و تدبیر امور مسلمین به دست ابوموسی ها بیفتد چرا که فتنه گران قصد ابطال انتخابات را داشتند که با تدابیر قاطعانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب، توطئه فتنه گران نقش بر آب شد.

 

حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار نیز در این مراسم با تشریح کامل حماسه 9 دی اظهار داشت: این فتنه که توطئه آمریکا و استکبار جهانی بود به برکت حضور مردم و رهبری هوشمندانه انقلاب در نطفه خفه شد.

وی گفت: حماسه نهم دی ماه روز فراموش نشدنی و نقطه عطفی در انقلاب بود که همچون 22 بهمن درتاریخ ماندگار ماند.

 

وی افزود: در جریان فتنه 88 دشمن به دنبال براندازی کامل نظام بود و انتخابات تنها بهانه برای کشاندن برخی مخالفان به صحنه بود.

حجت الاسلام قیاسی با بیان اینکه فتنه 88 دعوای جناحی نبود اظهار داشت: هم پیمانی سران فتنه با معارضان سوری موجب شد حصر خانگی انها همچنان ادامه داشته باشد.

امام جمعه بیله سوار با اشاره به توصیه موکد مقام معظم رهبری در خصوص انقلابی گری و بصیرت و مبارزه با استکبار گفت: باید روی نقاط ضعف و قوت خود بیشتر کار کنیم تا پیروز میدان باشیم در غیر این صورت دشمن پیروز نهایی خواهد بود.

 

حجت الاسلام قیاسی تاکید کرد: به جای اینکه فرد یا اشخاصی را برای خود دشمن بسازیم باید روی معیارهای دشمن و مصادیق دشمنان اسلام از جمله جهل مطالعه و روی ان کار کینم.

وی گفت: در فتنه ها اگر ایمان ضعیف باشد براحتی دشمن اثر خود را خواهد گذاشت، بنابرین باید هر سخنی را که برای اولین بار از سوی دشمن می شنویم به دقت بررسی کرده و به راحتی ان را قبول نکنیم.

به گزارش صبح مغان این همایش در راستای گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی و با شرکت خیل مردم شهرستان از جمله خواهران و برادران، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دولتی برگزار شد.

 

در انتهای این مراسم جمعی از مسئولان با حضور در مراز شهدای گمنام این شهر ، ضمن اهدای گل و عطر افشانی قبور، با قرائت فاتحه ای به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

انتهای پیام/

 
اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما