تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16662
تاریخ انتشار: چ, 1395/10/08 - 10:10
مربیان بسیج، مسائل اخلاقی را بین متربیان ترویج دهند/ پیام 9 دی مبارزه با نفاق بود
امام جمعه بیله سوار در جلسه سخنوران صالحین گفت: مربیان بسیج، باید مسائل اخلاقی و ایمانی را بین متربیان ترویج دهند.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار در جلسه سخنوران و سرمربیان صالحین بسیج شهرستان بیله سوار که به مناسبت سالروز حماسه 9 دی برگزار شد، انس با قران را یکی از صفات برجسته سرمربیان و سرگروهان حلقه های صالحین عنوان کرد و اظهار داشت: مربیان بسیج باید مسائل اخلاقی و ایمانی را بین متربیان ترویج دهند.

وی با بیان اینکه حقیقت بسیج حقیقت انقلاب اسلامی است، وظیفه ذاتی بسیج را مبارزه با باطل و جهل عنوان کرد و افزود: پیام 9 دی هم همین مبارزه با نفاق و جهل بود.

امام جمعه بیله سوار با اشاره به توصیه موکد مقام معظم رهبری در خصوص انقلابی گری و بصیرت و مبارزه با استکبار گفت: باید روی نقاط ضعف و قوت خود بیشتر کار کنیم تا پیروز میدان باشیم در غیر این صورت دشمن پیروز نهایی خواهد بود.

 

 

حجت الاسلام قیاسی تاکید کرد: به جای اینکه فرد یا اشخاصی را برای خود دشمن بسازیم باید روی معیارهای دشمن و مصادیق دشمنان اسلام از جمله جهل مطالعه و روی ان کار کینم.

وی گفت: در فتنه ها اگر ایمان ضعیف باشد براحتی دشمن اثر خود را خواهد گذاشت، بنابرین باید هر سخنی را که برای اولین بار می شنویم به دقت بررسی کرده و به راحتی ان را قبول نکنیم.

 

 

به گزارش صبح مغان در ابتدای این همایش چند تن از سرمربیان به ارائه نکته نظرات و مسائل حول محور صالحین پرداختند.

یکی از حاضرین در نشست گفت: باید تدابیری اندیشیده شود تا دانش اموزان بتوانند با شجره طیبه بسیج بیشتر آشنا شوند.

او گفت: بسیجیان باید از هر لحاظ تقویت شوند تا در مواقع مورد نیاز اماده تصمیم گیری درست باشند و به بی راهه نروند و این کار مستلزم فعالیت مضاعف سرگروه ها و سرمربیان صالحین بسیج است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما