تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16639
تاریخ انتشار: ي, 1395/10/05 - 12:00
در نهایت بی توجهی مسئولان به مقوله فرهنگ
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیله سوار استعفا داد
 رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیله سوار استعفا داد
رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیله سوار گفت: با توجه به عدم توجه و پشتیبانی مسئولان از فرهنگ و ارشاد بیله سوار و مشکلات مالی از این سمت استعفا دادم.

 اکبر جوادپور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری صبح مغان، ضمن تأیید خبر استعفای خود گفت:  چند روز پیش استعفای خود را به مدیرکل ارشاد اسلامی استان ارسال و اعلام کردم با شرایط پیش آمده نمی‌توانم در پست ریاست اداره ارشاد بیله سوار کار کنم.

وی افزود: قطعاً مسائل دیگری نیز وجود دارد که نمی‌شود همه انها را بازگو کرد اما مهمترین مسئله ای که باعث شد استعفا دهم، مشکلات مالی بود.

رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیله سوار که حاضر به بازگو کردن تمام دلایل استعفای خود نبود، وجود مشکلات در سطح استان و شهرستان را تأیید کرد و افزود: درباره مشکلات ارشاد در بیله سوار از هنرمندان این شهرستان اطلاعات بگیرید.

گفتنی است اکبر جوادپور  6 ماه پیش بود که با حکم مدیرکل ارشاد استان به سمت ریاست فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بیله سوار منصوب شده بود.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما

دیدگاه‌ها

از اول بخش فرهنگ مظلوم بوده بیله سوار هم که ..........

ازشبکه بهداشت درمان خصوصا آنهایی که در تجهیز بیمارستان به اکو قلب و سونوگرافی و غیره سپاسگذاریم _انشاء الله که مقطعی نباشه و همیشگی در خدمت مردم باشد

جلسه قران در دارالقران بیله سوار متاسفانه به دلیل عدم استقبال قران خوانان بیله سوار تا عید امسال برگزار میشه و بعد از عید تعطیل خواهد شد

سلام برادر بزرگوار این مرد متولد 1366 بود اصلا سابقه مدیریت نداشت ...............................................................................................