تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16488
تاریخ انتشار: س, 1395/09/09 - 11:06
 برداشت وام 700 میلیونی با جعل امضای یک شهروند پارس آبادی توسط رئیس سابق يك موسسه اعتباری
رئیس سابق یکی از شعبات موسسه مالی و اعتباری در یکی از شهرهای اردبیل، با کلاهبرداری و جعل مدارك به نام یکی از شهروندان پارس آبادی وام 700 میلیون ریالی به نام خود برداشت کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، رئیس سابق یکی از شعبات موسسه مالی اعتباری در یکی از شهرهای استان اردبیل، با سند سازی و جعل امضاء و اثر انگشت یک شهروند پارس آبادي به نام (تاروردی - م) بصورت غیرقانونی و بدون اجازه اقدام به برداشت‌ وام 700 میلیون ریالی به نام این فرد کرده است.

 

پسر این شهروند پارس آبادي در اين باره به خبرنگار ما گفت: آقاي ( ر - ح ) رئیس سابق يكي از شعبات موسسه مالي اعتباري در يكي از شهرهاي شمالي استان اردبيل است كه سال گذشته با ضمانت قرار دادن سندي به نام پدر من، اقدام به تهيه و برداشت وام 70 میلیون توماني از موسسه اي كه زماني رئيس آن بود کرد، بدون اينكه پدر من اصلا اطلاعی از قضیه ضمانت وامي اين فرد داشته باشد.

 

وی افزود: آقاي ( ر - ح ) با دستكاري قرارداد و ضمانت قراردادن پدر من، در كمال آرامش تمام اسناد و قرارداد وام را از طرف پدر امضا و اثر انگشت زده است و اين در صورتی است که وثیقه ای که نزد موسسه موجود است جعلی بوده، چرا كه اصل وثیقه دست ما است و با اينكه كلاهبرداري اين فرد محرز و از سويي خودش هم به آن اعتراف کرده است اما هنوز در اين باره اقدام قاطعي از سوي موسسه صورت نگرفته است.

 

اين شهروند پارس آبادي ادامه داد: با تمام این پیگیری ها تاکنون جواب قانع کننده ای از سوی این موسسه به ما داده نشده است و هر بار میگویند که باید دادگاه تعيین تکلیف کند.

 

وي تصریح کرد: ما خواستار شفاف سازي و رسیدگی به تخلف اين فرد كه گفته ميشه بخاطر اين پرونده از موسسه مالی و اعتباری اخراج شده، هستيم که البته مستندات لازم را هم به مسوولان مربوطه ارائه داده ايم و ضمن آنکه از مجرای قضایی نیز موضوع را دنبال می کنيم.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما