تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16405
تاریخ انتشار: س, 1395/08/25 - 11:53
شهرستان بیله‌سوار از امکانات محدودی در حوزه ورزش برخوردار است
فرماندار ‌بیله‌سوار گفت: در حال حاضر زیرساخت‌های ورزشی شهرستان ‌محدود بوده که با ارتقای امکانات و زیرساخت‌ها می‌توان شاهد توسعه ورزش و قهرمان‌پروری هر چه بیشتر در شهرستان بود.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان،  آرام حلیم فرماندار شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت: درخشش و موفقیت‌های ورزشکاران شهرستان در میادین مسابقات مختلف بسیار چشمگیر بوده که کسب مدال طلای مسابقات او-اسپورت ترکیه توسط زهرا عشق پور، بانوی بیله‌سوار نمونه‌ای از این درخشش‌هاست.

وی افزود: در حوزه ورزش، شهرستان بیله‌سوار از جایگاه ویژه‌ای در سطح استان برخوردار است و تعداد قهرمانی‌های ورزشکاران و تیم‌های ورزشی این شهرستان نمایانگر این واقعیت است که باید مسئولان مربوطه تلاش کنند تا این موفقیت‌ها در عرصه ورزش شهرستان روز به روز افزایش یابد.

حلیم با اعلام حمایت از قهرمانان و مدال‌آوران شهرستان بیله‌سوار در عرصه‌های مختلف ورزشی تصریح کرد: برای اینکه شاهد درخشش روزافزون این ورزشکاران در میادین مختلف ملی و بین‌المللی باشیم تلاش می‌کنیم تا با حمایت از قهرمانان شهرستان، در این زمینه تاثیرگذار باشیم.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار بیان کرد: موفقیت ورزشکاران بیله‌سوار در سایه زحمات و تلاش‌های خانواده‌های این افراد و حمایت‌های آنان به دست آمده ‌چرا که آنان پا به پای فرزندان خود تلاش کرده و سختی‌ها را متحمل شدند تا فرزندانشان، برای جامعه افتخارآفرینی کنند.

وی با قدردانی از تلاش‌های مسئولان حوزه ورزش بیله‌سوار گفت: این افتخارآفرینی‌ها در حالی به دست آمده که بیله‌سوار از امکانات محدودی در حوزه ورزش برخوردار است و امیدواریم با توسعه زیرساخت های ورزشی، شاهد کسب افتخارات بیشتری در عرصه‌های مختلف ورزشی توسط ورزشکاران بیله‌سوار باشیم.

حلیم توسعه زیرساخت‌های ورزشی در کنار حمایت از قهرمانان و ورزشکاران را از راهکارهای اساسی ترغیب جوانان به سمت فعالیت‌های ورزشی دانست و اظهار کرد: با این امر نه تنها شاهد توسعه ورزش شهرستان خواهیم بود بلکه میزان آسیب‌های اجتماعی نیز به طور چشمگیری در منطقه و میان جوانان کاهش خواهد یافت.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار خواستار توسعه تجهیزات و امکانات ورزشی در شهرستان شد و افزود: در حال حاضر زیرساخت‌های ورزشی شهرستان بیله‌سوار محدود بوده که با ارتقای امکانات و زیرساخت‌ها می‌توان شاهد توسعه ورزش و قهرمان‌پروری هر چه بیشتر در شهرستان بود.

زهرا عشق‌پور بانوی ورزشکار شهرستان بیله‌سوار در مسابقات او-اسپورت ترکیه با شکست حریفانی از قزاقستان، ایران و ترکیه به مدال طلا رسید.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد


دیدگاه شما