تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16090
تاریخ انتشار: پ, 1395/07/15 - 11:26
استقبال از دوچرخه سوار حامل پرچم شهدا در بیله سوار+عکس
دوچرخه سوار ایرانگرد و حامل پرچم شهدا پس از رکاب زدن و عبور از شهرهای مختلف ایران روزچهارشنبه وارد بیله سوار شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان، روح الله بصیری نیا دوچرخه سوار اهل گيلان غرب پس از رکاب زدن و عبور از شهرهای مختلف ایران روز چهارشنبه وارد بیله سوار شد و مورد استقبال  مردم و مسئولان شهرستان بیله سوار قرار گرفت.

روح الله بصیری نیا که حامل پیام هایی به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا هشت سال دفاع مقدس بود ،در جمع مردم و مسئولان شهرستان بیله سوار گفت: این پیام ها عبارتند از تجلیل از ایثارگری و جان فشانی های ملت مظلوم ایران به ویژه خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان دوران دفاع مقدس ، ارج نهادن به آرمانهای امام راحل (ره) منویات رهبر معظم انقلاب و حماسه آفرینی مردم شریف و همچنین پیام سنگ، مقاومت، ایثار، شهامت، شهادت و پایداری در جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین و لبنان و آزادی قدس شریف از دست صهیونیست ها و پیام رسانی برای منتظران ظهور آقا با دعا برای سلامتی و تعجیل فرج امام زمان (عج) است.

این ورزشکار حامل یک پرچم که مزین به تصاویر 62 شهید از 31 استان کشور می باشد که دو شهید نیز از استان اردبیل در این پرچم مزین شده است .

در پایان این مراسم از اقدام تحسن برانگیز این دوچرخه سوار تجلیل و تقدیر شد و هدایایی به این ورزشکار تقدیم شد.

روح الله بصیری نیا متولد سال 59 در گيلان غرب بوده و ساکن شهریار تهران است كه حدود 13 سال است که  در رشته  دوچرخه سواری فعالیت مي كند.

 وي همچنين عضو کمیته ایرانگردی و جهانگردی فدراسیون دوچرخه سواری بوده كه هم اكنون نیزچندین سال است که در حال انجام سفر و ايرانگردی است.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد
تصاویر بیشتر برای مطلب: 
استقبال از دوچرخه سوار حامل پرچم شهدا در بیله سوار+عکس
استقبال از دوچرخه سوار حامل پرچم شهدا در بیله سوار+عکس


دیدگاه شما