نمایش 1 - 10 از 18
یک داروساز با بیان اینکه كشور ما از نظر ساخت دارو خودکفا است گفت:متاسفانه فرهنگ مصرف دارو در بين مردم اصلا خوب نیست.
بهروز پیری
مصاحبه خبرنگار پایگاه خبری صبح مغان با «يوسف دادجو» هنرمند اهل بیله سوار را در ادامه بخوانید.
فرزاد سعیدی فارغ التحصیل رشته گرافیک و برگزیده جشواره های کشوری و جهانی در گفتگوی صمیمانه درباره هنرش می گوید.
مصاحبه و گفتگو؛
بهروز پیری
پایگاه خبری مغان امروز به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم با یکی از معلمان نمونه کشوری در زمینه مقام و منزلت معلم گفتگویی ترتیب داده است.
گفتگو با مدیر کانون برتر کشوری؛
بهروز پیری
مدیر کتابخانه مکتب الشهدا روستای فولادلو از توابع شهرستان بیله سوار گفت: ساکنین این روستا می توانند با یک تلفن صاحب کتاب شوند به گونه ای که اگر از هر جا با مسئولین کتابخانه تماس بگیرند، کتابدار کتابخانه در سریعترین زمان می تواند آن کتاب را به منزل آن شخص تحویل دهد.
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار خبر داد؛
بهروز پیری
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار از اجرای بیش از 50 ویژه برنامه فرهنگی، ورزشی، سیاسی و بصیرتی در دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
مسئول نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش بیه سوار:
مغان امروز: مسئول نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش بیله سوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون 185 نفر در دوره های (انتقال، تحکیم و سوادآموزی) نهضت سوادآموزی توسط آموزش و پرورش بیله سوار سازماندهی شدند.
بهروز پیری
مصاحبه و گفتگوی اختصاصی با فرزاد سعیدی که در جشنواره بین المللی "پوسترلند ترکیه" با موضوع اهدای عضو و جشنواره"جایزه پوستر زمین سبز" (اکسپو 2015 میلان ایتالیا) نفر برتر شناخته شد.
مریم قاسمی که به عنوان طراح لباس و استایلیست مرتضی پاشایی با او و گروه موسیقی اش همکاری می کرد، از آشنایی با او، همکاری مشترک شان و آخرین روزهای مرتضی می گوید:
بیله سوار:همسرم خیلی ایران را دوست دارند. ایشان خودش متولد ایران است اما در آلمان بزرگ شده. از همه مهمتر من خودم هم دوست دارم اینجا زندگی کنم چون هر چه دارم از مردم ایران است.

صفحه‌ها