نمایش 1 - 10 از 42
عضو انجمن علمی گردشگری ایران در مصاحبه با صبح مغان؛
بهروز پیری
عضو انجمن علمی گردشگری ایران گفت: ورود هزاران نفری مسافران خارجی به کشور از گمرک بیله سوار که اغلب با هدف درمان وارد می شوند، فرصت طلایی برای توسعه مناطق مرزی است که باید در برنامه ریزی مسئولان گنجانده شود.
گفتگو / عادل شفاهی
بهروز پیری
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بیله سوار گفت: روز قدس نمادی است که بواسطه ان ملت های مسلمان به رهبری ایران اسلامی برای از میان برداشتن اسرائیل متحد شدند.
از خاطرات شیرین تا بی مهری های مسئولان در قبال رزمندگان ؛
بهروز پیری
به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد پایگاه خبری صبح مغان گفتگویی را یکی از رزمندگان بیله سواری که شاهد فتح خرمشهر بود را ترتیب داده است که در ادامه بخوانید.
در گفتگو با رئیس ثبت احوال بیله سوار مطرح شد ؛
بهروز پیری
رئیس ثبت احوال بیله سوار از صدور کارت ملی هوشمند به عنوان دروازه ورود به دولت الکترونیک یاد کرد و از شهروندان خواست به دریافت کارت ملی هوشمند اقدم نمایند.
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار خبر؛
بهروز پیری
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار گفت: به مناسبت هفته بسیج 58 برنامه فرهنگی، مذهبی،سیاسی و بصیرتی در سطح شهرستان برگزار می شود که اجتماع بزرگ بسیجیان مدافع حرم شاخص ترین این برنامه ها است.
یک داروساز با بیان اینکه كشور ما از نظر ساخت دارو خودکفا است گفت:متاسفانه فرهنگ مصرف دارو در بين مردم اصلا خوب نیست.
بهروز پیری
مصاحبه خبرنگار پایگاه خبری صبح مغان با «يوسف دادجو» هنرمند اهل بیله سوار را در ادامه بخوانید.
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار:
بهروز پیری
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار گفت: سپاه پاسدارن که از متن مردم برخاسته است با الگو گرفتن از قیام عاشورا، خار چشم دشمنان اسلام است و در دفاع از اسلام و ولایت مخالف هر گونه محافظه کاری است.
مصاحبه و گفتگو؛
بهروز پیری
پایگاه خبری مغان امروز به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم با یکی از معلمان نمونه کشوری در زمینه مقام و منزلت معلم گفتگویی ترتیب داده است.
یک عضو هیئت علمی دانشگاههای اردبیل ازدواج های زودرس و پیش تر از سن پختگی را برای دختران و پسران نگران کننده تلقی می کند.

صفحه‌ها