نمایش 1 - 10 از 18
توحید نوروزوند
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در روستای قره قاسملو از توابع شهرستان مرزی بیله سوار توانسته است با دریافت 150 میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی از بسیج سازندگی و راه‌اندازی پرورش گیاهان زینتی كمك شایانی به اقتصاد خانواده خود بکند .
نوروزوند
در راستای حمایت از موضوع با اهمیت اقتصاد مقاومتی مصاحبه ای با سهیل آتشی از فعالان اقتصاد مقاومتی در شهرستان بیله سوار تدارک دیده شده که در ادامه ان را میخوانید.
عضو انجمن علمی گردشگری ایران در مصاحبه با صبح مغان؛
بهروز پیری
عضو انجمن علمی گردشگری ایران گفت: ورود هزاران نفری مسافران خارجی به کشور از گمرک بیله سوار که اغلب با هدف درمان وارد می شوند، فرصت طلایی برای توسعه مناطق مرزی است که باید در برنامه ریزی مسئولان گنجانده شود.
بانوی فعال در عرصه صنایع دستی در گفتگو با صبح مغان؛
بهروز پیری
بانوی فعال بیله سواری در عرصه صنایع دستی و تولید فرش گفت: اخیرا 4 تخته فرش دستباف به کشور ترکیه صادر کردیم که در حمایت مسئولان این کار در روزهای اتی نیز ادامه خواهد داشت.
بهروز پیری
مصاحبه اختصاصی صبح مغان با نادر شادی از فعالان اقتصاد مقاومتی در عرصه پرورش ماهیان گرم آبی که در روستای خانعلی کندی از توابع شهرستان بیله سوار فعالیت میکند.
بهروز پیری
نامدار وجدان زنبور دار اهل جعفرآباد مغان که توانسته با کمک وام های خود اشتغالی بسیج سازندگی در این حوزه با موفقیت فعالیت کند.
بانوی فعال بیله سواری در گفتگو با صبح مغان؛
بهروز پیری
بانوی فعال در عرصه فرش بافی گفت: تسهیلات اقتصادمقاومتی بسیج سازندگی، کارگاه تولیدی ام را پر بار کرده است.
بهروز پیری
مغان امروز: توحید نوروزوند کارشناس مکانیزاسیون کشاورزی و اهل شهرستان بیله سوارمغان که توانسته است دستگاه ویبراتور شارژی شاخه درخت ویژه برداشت محصولات باغی را اختراع کند.
بهروز پیری
مغان امروز: امین پورمیرزا یکی از باغداران و فعالان اقتصادی شهرستان بیله سوار که بوسیله تسهیلات اقتصاد مقاومتی توانسته است در باغ خود برای 4 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کند.
مصاحبه اختصاصی مغان امروز با علی اصغر فریاد؛
بهروز پیری
دامدار نمونه در روستای دمیرچلو از توابع بیله سوار می گوید: دغدغه های مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی سبب ایجاد انگیزه برای ما شد تا بتوانیم به این کار با علاقه بیشتری بپردازیم.

صفحه‌ها