نمایش 1 - 10 از 32
دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی ضمن اشاره به اینکه مردم در تصمیم خود برای رأی دادن به چه فردی مختار هستند تأکید کرد: امروز باید دید که سرویس های بیگانه و دشمنان کشور و انقلاب در حال تبلیغ برای چه کسانی هستند و چه کسانی را تأیید می‌کنند.
مصاحبه و گفت‌وگو ؛
بهروز نعمتی در خصوص حمایت برخی از مفسدان اقتصادی مثل کرباسچی از لیست اصلاح‌طلبان در شرایطی که اصلاحات داعیه‌ی مبارزه با فساد اقتصادی را گفت: کرباسچی صاحب یک فکر است و از فکرش حمایت می‌کند و این لیست ائتلافی هم که تشکیل شد، صاحب افکار مختلفی است.
مالک یوسفی در گفتگو با مغان امروز؛
بهروز پیری
یک فعال فرهنگی در شهرستان بیله سوار بتا بیان اینکه مشکل اصلی کشور سوء مدیریت است گفت: نمایندگان مجلس باید به دنبال قانونی باشند که این مشکل را در کشور اصلاح کند.
عبدالملکی در گفت و گو با دانا:
یک عضو ائتلاف اصولگرایان ضمن بیان اینکه تأکید دولت بر سرمایه گذاران خارجی یک نوع فرا فکنی است تصریح کرد: اصرار دولت بر اینکه سرمایه های خارجی وارد کشور شوند اذعان به ناتوانی دولت در ساماندهی سرمایه های داخلی دولت است.
بهروز پیری
پایگاه خبری مغان امروز به مناسبت حماسه 9 دی مصاحبه خود با امام جمعه جعفرآباد را منتشر کرد.
علی اکبر صالحی درگفتگو و مصاحبه
مشرق
بیله سوار:قصد كانديداتوري ندارم. من مي دانم كه رئيس جمهور يعني چه و چه باري بر دوش اوست. من دارم با احمدي نژاد زندگي مي كنم و می دانم چه كار دشواري است.
افضلی فرد در گفتگو با سبلانه؛
سبلانه- نماینده مردم اردبیل وعضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: دست هایی هستند که می خواهند ابعاد مختلف فتنه 88 بر ملا نشود وعاملان این فتنه به دست فراموشی سپرده شوند.
مرضیه ارجمندی
رئیس شرکت هواپیمایی ساها از برنامه‌ریزی این شرکت برای راه‌اندازی پرواز به عتبات عالیات خبر داد و گفت: اولویت اول ما شهرها و کشورهای مذهبی بوده و در آینده ان‌شاء‌الله پرواز تهران- نجف را راه‌اندازی خواهیم کرد.

صفحه‌ها