نمایش 1 - 10 از 43
مصاحبه با پرورش دهنده قارچ در فولادلو؛
توحید نوروزوند
پرورش دهنده قارچ در فولادلو می گوید: با تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی بیله سوار برای 3 نفر اشتغالزایی صورت داده ایم.
بهروز پیری
پایگاه خبری صبح مغان به مناسبت سالگرد انقلاب اسلامی مصاحبه ای را با شاعر انقلابی در بیله سوار مغان تدارک دیده است که در ادامه بخوانید.
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بیله سوار عنوان کرد:
بهروز پیری
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بیله سوار گفت: تشکیل حلقه های علمی در دانشگاه ها یکی ازدستاورد های انقلاب درحوزه دانشگاه است.
توحید نوروزوند
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در روستای قره قاسملو از توابع شهرستان مرزی بیله سوار توانسته است با دریافت 150 میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی از بسیج سازندگی و راه‌اندازی پرورش گیاهان زینتی كمك شایانی به اقتصاد خانواده خود بکند .
نوروزوند
در راستای حمایت از موضوع با اهمیت اقتصاد مقاومتی مصاحبه ای با سهیل آتشی از فعالان اقتصاد مقاومتی در شهرستان بیله سوار تدارک دیده شده که در ادامه ان را میخوانید.
عضو انجمن علمی گردشگری ایران در مصاحبه با صبح مغان؛
بهروز پیری
عضو انجمن علمی گردشگری ایران گفت: ورود هزاران نفری مسافران خارجی به کشور از گمرک بیله سوار که اغلب با هدف درمان وارد می شوند، فرصت طلایی برای توسعه مناطق مرزی است که باید در برنامه ریزی مسئولان گنجانده شود.
گفتگو / عادل شفاهی
بهروز پیری
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بیله سوار گفت: روز قدس نمادی است که بواسطه ان ملت های مسلمان به رهبری ایران اسلامی برای از میان برداشتن اسرائیل متحد شدند.
از خاطرات شیرین تا بی مهری های مسئولان در قبال رزمندگان ؛
بهروز پیری
به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد پایگاه خبری صبح مغان گفتگویی را یکی از رزمندگان بیله سواری که شاهد فتح خرمشهر بود را ترتیب داده است که در ادامه بخوانید.
بانوی فعال در عرصه صنایع دستی در گفتگو با صبح مغان؛
بهروز پیری
بانوی فعال بیله سواری در عرصه صنایع دستی و تولید فرش گفت: اخیرا 4 تخته فرش دستباف به کشور ترکیه صادر کردیم که در حمایت مسئولان این کار در روزهای اتی نیز ادامه خواهد داشت.
بهروز پیری
مصاحبه اختصاصی صبح مغان با نادر شادی از فعالان اقتصاد مقاومتی در عرصه پرورش ماهیان گرم آبی که در روستای خانعلی کندی از توابع شهرستان بیله سوار فعالیت میکند.

صفحه‌ها