نمایش 1 - 10 از 107
عضو انجمن علمی گردشگری ایران در مصاحبه با صبح مغان؛
بهروز پیری
عضو انجمن علمی گردشگری ایران گفت: ورود هزاران نفری مسافران خارجی به کشور از گمرک بیله سوار که اغلب با هدف درمان وارد می شوند، فرصت طلایی برای توسعه مناطق مرزی است که باید در برنامه ریزی مسئولان گنجانده شود.
گفتگو / عادل شفاهی
بهروز پیری
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بیله سوار گفت: روز قدس نمادی است که بواسطه ان ملت های مسلمان به رهبری ایران اسلامی برای از میان برداشتن اسرائیل متحد شدند.
از خاطرات شیرین تا بی مهری های مسئولان در قبال رزمندگان ؛
بهروز پیری
به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد پایگاه خبری صبح مغان گفتگویی را یکی از رزمندگان بیله سواری که شاهد فتح خرمشهر بود را ترتیب داده است که در ادامه بخوانید.
بانوی فعال در عرصه صنایع دستی در گفتگو با صبح مغان؛
بهروز پیری
بانوی فعال بیله سواری در عرصه صنایع دستی و تولید فرش گفت: اخیرا 4 تخته فرش دستباف به کشور ترکیه صادر کردیم که در حمایت مسئولان این کار در روزهای اتی نیز ادامه خواهد داشت.
بهروز پیری
مصاحبه اختصاصی صبح مغان با نادر شادی از فعالان اقتصاد مقاومتی در عرصه پرورش ماهیان گرم آبی که در روستای خانعلی کندی از توابع شهرستان بیله سوار فعالیت میکند.
شهردار جعفرآباد مطرح کرد؛
شهردار جعفرآباد از بهسازی جاده ترانزیتی جعفرآباد مغان خبر داد و گفت: جاده ترانزیتی این شهر نیازمند بهسازی بوده و ما تلاش می کنیم این مشکل مردم بزودی حل شود.
در گفتگو با رئیس ثبت احوال بیله سوار مطرح شد ؛
بهروز پیری
رئیس ثبت احوال بیله سوار از صدور کارت ملی هوشمند به عنوان دروازه ورود به دولت الکترونیک یاد کرد و از شهروندان خواست به دریافت کارت ملی هوشمند اقدم نمایند.
بهروز پیری
نوین فتحی یکی از جوانان شهرستان بیله سوار است که اخیرا به عنوان کمک داور فوتبال در بازیهای لیگ امید کشوری انتخاب شده است.
بهروز پیری
نامدار وجدان زنبور دار اهل جعفرآباد مغان که توانسته با کمک وام های خود اشتغالی بسیج سازندگی در این حوزه با موفقیت فعالیت کند.
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار خبر؛
بهروز پیری
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار گفت: به مناسبت هفته بسیج 58 برنامه فرهنگی، مذهبی،سیاسی و بصیرتی در سطح شهرستان برگزار می شود که اجتماع بزرگ بسیجیان مدافع حرم شاخص ترین این برنامه ها است.

صفحه‌ها