تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 14678
تاریخ انتشار : د, 1395/02/20 - 19:46
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار:
سپاه در دفاع از ولایت، مخالف محافظه کاری است
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار گفت: سپاه پاسدارن که از متن مردم برخاسته است با الگو گرفتن از قیام عاشورا، خار چشم دشمنان اسلام است و در دفاع از اسلام و ولایت مخالف هر گونه محافظه کاری است.

به گزارش پایگاه خبری مغان امروز،  سرهنگ پاسدار شکور زارع، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان بیله سوار در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن تبریک میلاد خجستۀ سالار شهیدان امام حسین(ع) و گرامیداشت سالروز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز گفت: مهم‌ترین مأموریت سپاه پاسداران، حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است که در اصل ۱۵۰ قانون اساسی این امر مهم قید شده است.

 

 

وی با اشاره به الگو پذیری تمامی مسلمانان و حق طلبان جهان از قیام حضرت سیدالشهداء(ع) ابراز کرد: امام حسین(ع) بهترین الگوی انسانها در مقاومت و ایستادگی است و سپاه پاسدارن نیز که از متن همین مردم برخاسته با الگو گرفتن از قیام عاشورا، خار چشم دشمنان اسلام و در دفاع از اسلام و ولایت مخالف هر گونه محافظه کاری است.

 

 

سرهنگ زارع خاطر نشان کرد: با توجه به فرمودۀ مقام معظم رهبری محور اصلی قدرت سپاه، معنویت است که با سه بعد بسیار قوی معنوی، نظامی و علمی، تحقق بخش امر خدای تعالی در قرآن است که فرموده: وَ أَعِدُّوا لَهُمْ ما اسْتَطعْتُمْ مِنْ قوّهٍ و مِنْ رُباطِ الْخَیلِ تُرْهَبونَ به عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکمْ…. (انفال: ۶۰) هر چه می توانید برای مقابله با دشمن آماده کنید و تجهیز شوید تا بدین وسیله دشمنان خدا و دشمنان خود را بترسانید.

 

 

فرمانده سپاه شهرستان بیله سوار گفت: سپاه پاسداران با درس آموزی از حماسۀ حسینی که خط مشی اصلی خود قرار داده، همچون دژی نفوذ ناپذیر، بازوی توانمند مقام عظمای ولایت است و انقلاب و نظام اسلامی را با تمام هستی خود از هر خطر و توطئه ای مصونیت می بخشد.

 

 

 وی در ادامۀ گفتگو با اشاره به عنوان سال، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، گفت: بسیج سازندگی ناحیه بیله سوار تا کنون در راستای اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی اقدامات چشمگیری در زمینه های کشاورزی، خدمات مشاوره ای و سایر انجام داده و کمک به دولت جمهوری اسلامی و خدمت به مردم را هدف خود قرار داده است.

 

 

 سرهنگ شکور زارع در پایان گفت: خوشبختانه سپاه پاسداران تا کنون در سخت ترین شرایط و روزهای بحرانی انقلاب از آزمون ها، موفق و سربلند بیرون آمده است و به فرموده حضرت امام(ره): سپاه پاسداران، با اقتدا به مولای خود سید مظلومان(ع) نجات بخش ملت ایران و اسلام عزیز از شبهای ظلمانی ستمشاهی بوده و در پاسداری از انقلاب و هدفهای آن عاملی مؤثر و رکنی رکین بوده و هست.

انتهای پیام/دیدگاه شما